До навчань Rapid Trident залучили американські Black Hawk (фото)

До міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021 залучені американські гелікоптери Black Hawk. Про це інформує Мілітарний.

Американські військові гелікоптери Sikorsky UH-60 Black Hawk долучилися до виконання навчально-бойових завдань в українському небі, повідомили у Командуванні Сухопутних військ ЗСУ.

До багатонаціональних українсько-американських військових навчань Rapid Trident-2021, які стартували 20 вересня на Львівщині, залучені, зокрема, підрозділи Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та військової служби правопорядку.

Окрім України та США, в навчанні беруть участь військовослужбовці Болгарії, Канади, Грузії, Федеративної Республіки Німеччини, Італійської Республіки, Йорданського Хашимітського Королівства, Литовської Республіки, Республіки Молдова, Ісламської Республіки Пакистан, Республіки Польщі, Румунії, Туреччини та Великої Британії.

Також до навчань Rapid Trident – 2021 долучився особовий склад Литовсько-Польсько-Української бригади.

Механізовані, танкові та артилерійські підрозділи Збройних сил України під час тренувань відпрацьовують методи ведення активної оборони і тактики наступальних дій.

Українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021 триватимуть до 1 жовтня 2021 року. В них беруть участь близько 6000 військовослужбовців. Особливістю проведення цьогорічних маневрів є те, що вони поєднані із загальним сценарієм стратегічного КШН «Об’єднані зусилля-2021».

Фото © ЗСУ

Джерело

 

Автор