Малюська прийде, порядок у ЗМІ наведе

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Міністр юстиції Денис Малюська, який не знає на підставі яких документів РНБО впроваджує санкції, оголосив новий неймовірний намір. Він хоче перевірити керівників провідних українських медіа на детекторі брехні по питанню – чи платять вони своїм працівникам зарплатні в конвертах.

П’ять, чотири, три, два, один… Севгіль Мусаєва (УП) і Юлія Мостова (Дзеркало тижня) зараз Малюську порвуть, як цуцик ганчірку. Без перебільшення, такого йому не пробачать. Про такі речі треба не голосити, а робити, причому геть з усіма керівниками зразу, поки не оклигали. Бо й дитині відомо, наші чесні, демократичні, проєвропейські ЗМІ від податкової свою бухгалтерію ховають так, що Ахметову час заздрити.

Без перебільшення, це він, не подумавши, сказав.

Проте саму ідею міністра юстиції я цілковито підтримую. І пропоную йому перевірити на детекторі брехні депутатів пропрезидентської партії “Слуга народу” на тему “Програма 20-30-50″ (тобто з/п депутангам у конвертах) – це реальність чи вигадка керівників вищезгаданих ЗМІ?”.

Бо якщо з’ясується, що реальність, на детектор брехні тягнути треба буде Андрія Єрмака та Кирила Тимошенка з питанням – гроші на “програму 20-30-50” добуваються з “Великого будівництва” тобто програми “Капітальний ремонт доріг 2018-2024” часів Порошенка, яку за Зеленського поділили між п’ятьма виконавцями і зробили утричі дорожчою?

Хто зна? А ну як підтвердиться?

Усі відео