24 серпня на фронті загинув командир відділення 74 орб В’ячеслав Пітько

24 серпня від ворожої кулі загинув старший сержант Збройних сил України В’ячеслав Пітько.

Ім’я загиблого на День Незалежності армійця назвала пресслужба оперативно-тактичного угруповання “Схід”.

“З сумом повідомляємо, що вчора, під час несення служби на взводному опорному пункті, від ворожої кулі загинув старший сержант В’ячеслав Павлович Пітько. Це непоправна втрата для країни, для армії, для родини, друзів та побратимів”, – йдеться в пресрелізі, опублікованому в середу, 25 серпня.

В ОТУ додали, що В’ячеслав гідно і відповідально ніс службу, був добрим і надійним товаришем, справжнім патріотом України та мав багато планів на майбутнє.

Кам’янська міська рада Дніпропетровської області повідомила, що Пітько – 1972 року народження, проходив службу за контрактом з липня 2019 року. Служив командиром відділення 74-го розвідувального батальйону.

Загинув 24 серпня від обстрілу позицій Збройних сил України зі стрілецької зброї. Вдома у загиблого залишилися дружина, 10-річна донька та брат.

Поховають військового 27 серпня о 10:00 на Алеї Слави військового цвинтаря по вул. Весняній (Соцмісто) у місті Кам’янському.

За даними Новинарні, В’ячеслав Пітько – сьома бойова втрата ЗСУ з початку серпня.

7 серпня від обстрілу з ПТРК під Донецьком загинув молодший сержант Ярослав Семеняка із 58-ї омпбр.

10 серпня помер у шпиталі від поранення, отриманого на Донеччині, боєць 54-го окремого розвідувального батальйону ЗСУ Олексій Кайданович.

16 серпня від кулі ворожого снайпера на фронті загинув старший солдат Артем Мазур із 28 омбр.

19 серпня унаслідок снайперського вогню загинув боєць 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Василь Островський.

22 серпня в районі проведення операції Об’єднаних сил загинув лейтенант 28-ї окремої бригади імені Лицарів Зимового Походу Юрій Михайлов. 

23 серпня загинув 38-річний молодший сержант, боєць 131-го окремого розвідувального батальйону Олександр Аксьонов.

Джерело

Усі відео