Вовка хоче бути Лукашенком

Юрій Бірюков

Официальный текст подозрения Павловскому:

«Павловський, будучи вдячним Президенту України за попередньо присвоєне йому вище офіцерське звання, а також пов’язуючи з останнім своє подальше залишення на посаді, сподіваючись при цьому на подальше кар’єрне зростання та підвищення у званні, вважав, що в силу займаної посади зможе догодити президенту України, якщо буде сприяти ПАТ “ЗЛК”».

А теперь еще раз прочтите. Красиво? Красиво!

Я грешным делом думал, что преступления обычно совершаются с целью извлечения каких-то выгод. А в том случае, когда идет речь про какие-то закупки за большие деньги, то мотив, скорее всего, большие деньги.

Но нет.

Украинская прокуратура взяла новую высоту после “культивирования величия арийской расы”. Теперь они подозревают в совершении преступления из чувства благодарности за присвоение генеральского звания (которое за организацию обороны Мариуполя было) и надежды на карьерный рост (Полторак должен был нервничать?).

Красиво? Красиво!

Ждем судов-троек, как раз в духе Коммунистической Партии Китая.


Віталій Гайдукевич

В нагромадженні зеленського трешу чітко видно – Вовка хоче бути Лукашенком.

Закомплексованого недомірка із наркозалежністю вабить авторитаризм – віджимати, карати на власний розсуд, “своїм – все, ворогам – безпрєдєл”.

І так, вони не збираються йти з власної волі. Вони робитимуть все те, що їм дозволить суспільство. І як тільки Вовка вирішить, що він вже в силі бути Владімір Ригорич або Владімірич, або Зель Ен Скі…, він ані на хвилю не вагатиметься – опонентів викрадатиме і вбиватиме СБУ, протести будуть труїтися і калічитися, а проти Майдану влаштують Тяньаньмень.

І питання тут лише два:

1. Як довго українці дозволятимуть все це робити із собою.
2. Що робитимуть після.