500 днів Ріфф за ґратами

Helgi Sharp
Helgi Sharp

Сьогодні виповнюється 500 днів, як Андрій Антоненко перебуває за ґратами. Кинутий у буцегарню за сприяння Зеленського, який, попри презумпцію невинуватості та всі моральні принципи, був поруч та схвально кивав головою, коли Аваков цинічно призначав патріота України вбивцею лише на підставі запису з камер спостереження, де невстановлена особа, більше схожа на славнозвісного Боширова, аніж на Антоненка.

Лише одне питання серед сотні можливих: чому у першу чергу не шукають за принципом “кому вигідно”? Вигідно було як раз спецслужбам РФ, які у Солсбері, Чехії та багатьох інших локаціях довели, що вбивства та інші кроваві провокації – їх фірмовий стиль. Тому що “повісити” гучну справу простіше на того, хто поруч. І навіть не особливо заморочуватись з мотивами – мовляв, робив це “під впливом захоплення ідеями арійської раси”. Феєричні довбой@би…

Антоша Геращенко – любитель нишпорити по закапелках та вилизувати не тільки тарілки, але й дупу своєму хазяїну, сказав якось, що у випадку доведення невинуватості Ріффмастера, МВС вибачиться перед ним.

Пречудово – я вже пустив сльозу розчулення. А хто поверне людині загублені здоров’я, час, репутацію, гідність? Вони не піймали Бога за бороду і вибаченням не відбудуться. Після зміни влади кожен з великою долею вірогідності отримає свій термін. І кожна доба Антоненка зараховуватиметься їм за три.

Вибачаться вони…

Поділитися:
Share
Усі відео