Колони РФ з лайна і палиць, Bellingcat без “вау”, вітання зі США для Портнова | Макарук | Є СЕНС 18+

Чому відео з перекиданням російської техніки на диво рясно заповнює мережу? Які висновки можна зробити після розмови Байдена та Путіна? І що за три сценарії можуть чекати на Україну у разі визнання Росією ОРДЛО?

Чому гість нового Є СЕНС активно критикує головнокомандувача Хомчака? Чи є майбутнє у Міноборони, якщо його очолить Верещук? Як новостворений Центр протидії дезінформації не зміг зацікавити інфоволонтерів з багаторічним досвідом? Про Кремль, який не досяг успіху ніде, крім Центральної Африканської Республіки та Зімбабве. Про російські “Іскандери”, яким уже не до сміху після огляду українських ракет. Про арктичні бази росіян, фіаско у Нагірному Карабаху, плівки Деркача, привіт Портнову та Коломойському і гучний піар довкола розслідування Bellingcat про “Вагнергейт”.

Дивіться Є СЕНС із членом ради волонтерів при Міністерстві оборони, речником партії “Демократична сокира” з питань інфобезпеки, речником міжнародної волонтерської розвідувальної спільноти InformNapalm — Михайлом Макаруком.

Автори