Заради об‘єднання патріотичних сил проти олігархату (відеозвернення)

Гліб Бабіч

Маруся Звіробій-Біленька знімає свою кандидатуру на виборах по 87 виборчому округу на користь кандидата від ВО «Свобода» – Руслана Кошулинського. Це консолідоване рішення Марусі та партії Європейська Солідарність. Так і роблять ті, кому держава Україна дорожче ніж змагання «на політичну довжину».

Виникла абсолютно об’єктивна ситуація, коли за спиною «внутрішнього поєдинку» проукраїнських сил наверх вилазить проросійська і олігархічна мразота. І в історії це було неодноразово.

В результаті правильного рішення – у Кошулинського є всі шанси взяти верх над тими, хто присмоктався до Івано-Франківщині та збирається повністю перетворити її в свою вотчину і  завести у Верховну Раду безпосереднього партнера Коломойського.

Десь тихо скрипить зубами Ігор Валерійович і з матюками переналаштовує свою армію грошей, клоунів і ботів. Співчуваю. Розраховував він на інше.

Сподіваюся, що саме зараз починається процес, коли між окремими бойовими позиціями патріотичних сил нарешті розчистять ходи сполучення, налагодять зв’язок і координацію. І ми знову станемо фронтом. Щоб перемогти тих, хто вбиває державу.

Дуже сподіваюсь.

Я дякую всім, хто підтримував нас. Особливо тих, хто був готовий стати спостерігачами на виборах і чинив будь-яку підтримку Марусі та її штабу.

Повірте, скоро нам все це ще знадобиться. Але в значно більших масштабах.


Маруся Звіробій-Біленька знімає свою кандидатуру на користь Руслана Кошулинського

Кандидатка від партії «Європейська Солідарність» у 87-му окрузі на Прикарпатті Маруся Звіробій-Біленька знімає свою кандидатуру на користь кандидата від ВО «Свобода» Руслана Кошулинського.

«Боротьба за Україну – це не слова, це вчинки. 87 округ сьогодні став своєрідним полем боротьби за Україну, на якому зіткнулися олігархи в особі партнера Коломойського Олександра Шевченка, висуванця від влади зелених дилетантів Василя Вірастюка та представники патріотичних сил – Руслан Кошулинський зі «Свободи» та я, Маруся Звіробій-Біленька від «Європейської Солідарності», – повідомила кандидатка «ЄС».

«Розуміючи, що своїм взаємопоборюванням ми з Кошулинський можемо відкрити дорогу представникам олігархів до Верховної Ради, я прийняла рішення підтримати представника патріотичних сил Руслана Кошулинського і нагадати всім представникам політичних сил, що Україна понад все – це інструкція до виконання, а не просто гасло», – наголошує Маруся Звіробій.

Вона зауважила, що історія поразок України – це щоразу історія неспроможності об’єднатися. «А солідарність – це про здатність об’єднуватися і перемагати разом. “Європейська Солідарність” завжди закликала до об’єднання і демонструє власним прикладом, що державні інтереси – вище партійних і особистих», – говорить Маруся Звіробій.

Вона зазначила, що «Європейська Солідарність» провела відповідні перемовини з ВО «Свобода», і політичні сили дійшли порозуміння, що заради України має початися процес об’єднання українських патріотичних сил не на словах, а на ділі, зважаючи на серйозні виклики, перед якими опинилася країна.

«Не пропустити до Ради представників олігарха Коломойського та зеленої влади – є одним з наших спільних завдань», – наголошує кандидатка від «ЄС».

«Я дякую кожному, хто мене підтримує, і хочу сказати: наша боротьба за Україну триває вже сотні років, і ми не маємо права передавати її в спадок своїм дітям. Ми маємо унікальну можливість перемогти одвічного ворога внутрішнього і зовнішнього, і шлях до перемоги – у нашій єдності», – резюмує Маруся Звіробій-Біленька.

ВО «Свобода» привітало заяву «Європейської Солідарності» та її кандидатки у 87 виборчому виборчому окрузі Марусі Звіробій-Біленької. «Це рішення є демонстрацією нашої спільної позиції про початок об’єднавчого процесу проукраїнських патріотичних сил, зокрема “ЄС” та “Свободи”, перед загрозою проросійського та олігархічного реваншу.

“Європейська Солідарність” як найбільш рейтингова на сьогоднішній день опозиційна політична сила країни показала приклад того, що проукраїнська позиція є вищою від вузькопартійних інтересів, і здатна забезпечити спільну перемогу як на 87 окрузі, так і в майбутньому», – йдеться у заяві ВО «Свобода».

Джерело


Володимир Омелян

Дякую Марусі Звіробій-Біленькій за підтримку Руслана Кошулинськкого на 87 окрузі.

Дякую Європейській Солідарності та Петру Порошенку за мудре і державницьке рішення.

Українці, коли разом, завжди перемагали усіх ворогів: і зовнішніх, і внутрішніх.

Тепер чекаємо на Слово виборця Франківщини.

Автори