Кінець епохи безвакцин!

Валерій Прозапас

Півроку нам розповідали, як ми купуємо вакцину в Китаї, хоча і через посередника, бо китайці дуже наполягали на відкаті українським урядовцям за труди праведні, а в результаті міністр Степанов полетів за вакцинами в Індію, влаштувавши з цього чергове недолуге шоу.

Знаєте, чому в них все через сраку?

Бо розікрали антиковідний фонд, замість планово укласти контракти та спокійно приймати вакцини партіями, а не летіти зараз за “12 мільйонами доз”, – от і засцикають очі телеглядачу “подвигами” міністрів.

А тим часом в Зімбабве розпочали вакционувати населення, в Албанії завершують, зате у нас “он же нє воруєт”.


Алла Комарова

На п’ятий день планомірної та спокійної вакцинізації, яка спокійно й планомірно проходить в Україні, міністр Степанов вилетів у Індію за… договорами на вакцину.

Що? Як не помітили вакцинації? Вам же це телевізору сказали – з 15 лютого розпочнеться! Сьогодні яке? На календар подивіться! Чи ви не вірите у те, що Принижень обіцяв? Ви шо порохоботи, чи шо?

Так от. Зараз міністр Степанов погуляє по Делі, покатається на слониках, поплаває з черепахами і обов’язково привезе нам всім тут вакцини! А, нє, стоп. Поки тільки договора на них.

А тим часом сьогодні реальна, а не у відосиках в голові у Потерпілера, вакцинація розпочалася у Зімбабве. Да-да, у тому самому, з якого тут ржали всі.

Ну як, посміялись? Насміялись? Сподіваюсь, на багато років наперед оборжалісь вже всі.


Ірина Геращенко

Між іншим, сьогодні 5-й день широкої вакцинації від чемпіонів світу з боротьби з коронавірусом.

Степанов і Ляшко завезли найкращу з існуючих на цей час вакцин, закупили її напряму, без всяких корупційних прокладок. НАБУ присоромлене й чекає своєї черги на щеплення. Зеленський разом з усім Офісом зустріли літак і записали ролик про 36,6. Спеціальні машини виїхали в усі регіони України, де створена відповідна логістика і є холодильники. Все відбувається чітко, без черг, згідно прийнятого національного плану .

Опозиція мовчить й змушена визнати, що у владі таки найвеличніші вакцинувальники світу. При Порошенку вакцини не було, а Зеленський – молодець, взяв і купив!

Лікарі, які в першій хвилі, дякують, дуже дякують, армія готується, бо ось вже й друга хвиля щеплення підходить.

Кінець епохи безвакцин!


Володимир Омелян

Виходячи з даних Держстату, Evgeny Istrebin публікує приголомшливі цифри.

Ми – рекордсмени Європи за ростом смертності через пандемію коронавірусу на 1 млн населення. Жарти, легковажність, корупція влади у боротьбі з пандемією коштувала життя близько 50 000 українців.

Особливо різкий сплеск так званої додаткової смертності розпочався з грудня 2020 року – плюс 36,1%.
В грудні 2020 року щодоби вмирало на 500 більше українців, аніж в попередні 5 років.

В грудні ЄС розпочав вакцинацію власного населення.
В Україні Зеленський далі продовжує розповідати казки і брехати-обіцяти.

50 000 життів – це ціна безвідповідальності, некомпетентності та корупції!

А за нинішній спалах коронавірусу на Івано-Франківщині, коли лікарні знову переповнені і щодня надходить по сотні хворих, можна легко сказати велике дякую також пану Зеленському. Його улюблений курорт, що належить його бізнес-партнерам, завдяки безтурботним фото і рекламі катання на лижах Президента став ідеальним розплідником хвороби.

* * *

Якщо я все вірно розумію:

– Сьогодні п’ятниця.
– Степанову летіти 17 годин.
– Степанов хоче особисто проконтролювати відправку першої партії вакцин.
– Вакцинам теж потім летіти 17 годин.
– В кращому випадку, в Україну щось прилетить в понеділок.

В гіршому випадку – Степанов приєднується до касти «Шудра» і на багато наступних поколінь залишається в Індії.
Згодом до нього прилітає Зеленський, намагається знятися в Болівуді, провалюється і теж приєднується до Шудр.
Раджа Єрмак осідлав слона і тримається до останнього.


Джон Сміт

Вся їхня боротьба з ковід увійде в історію України як наймасштабніше приниження нації Майдану.

Розтоптування Гідності почалося ще з кіношок про врятування собачки з Китаю замість реальної підготовки до епідемії. Хоча розвідка їм сигналізувала про небезпеку ще в січні. Та вони були зайняті іншим: вони нагнітали істерію в Нових Санжарах рівно в річницю розстрілів, щоб в день (О)гідності, як вони його потайки називають, виставити українців диким бидлом і скотом. Саме цим Вова промишляв на замовлення бидлюковича у Кварталі – виставляв українців унтерменшами і тваринами, яких дозволено розлюднювати, вбивати і топтати і, взагалі, виробляти з їхніх страждань електроенергію паличками беркута.

Потім вони вкрали медичні маски і продали іноземцям. Коли ми побачили наші маски розвантаженими з літаків в Іспанії, Італії, Німеччині, вони ще й кинули нам митну накладну, де показали навіть ціну за шт – в 100 (сто) разів дешевше іноземцям ніж нам в аптеках.

Покидьок у черговому роліку весело оголосив розслідування, але результатів того розслідування ми будемо чекати до прибуття “10 мільйонів високоточних лабораторних тестів із Китаю” ©,  обіцяних ще у роліку від 20 березня.

Потім вони пообіцяли 300% надбавку лікарям. Рахувати її стали… посекундно. Лікарів теж треба розтоптати. Щоб позвільнялися, і бидло нікому було рятувати.

А собі вони лікарів завжди забезпечать. Бо собі вони зробили… віп-палати. Вони це рішуче заперечили, а потім виявилося, Онуфрія лікують у “спеціально обладнаній палаті Інституту серця МОЗ”. Простих українців вони “лікують” в коридорах лікарень. Худобі – хлів, царям – віп-палати.

До речі, про Онуфрія. Російській секті діяльність вони єдиній не заборонили. Бо стригти бабки під час біди втричі краще, ніж не під час біди. І секта розносила заразу серед вірян, які потім рознесли її по містах України. Де храми РПЦ, там чітко спалахи інфекції.

Увівши для українців карантин, сама шобла гуляла і насолоджувалась життям у власних особистих ресторанах і курортах. Свої велюри і буковелі вони не зачинили, як бізнеси всіх українців. Бо під час біди біднішати має українець, а вони – багатшати.

Ковід-фонд. Всі вже забули, що клоун обіцяв, що збере його з олігархів, яким роздав області “в кураторство”. Області роздав, а гроші забрав з української культури і місцевих бюджетів. Щоб міста навіть зі своїх коштів не змогли вас рятувати. Потім ковід-фонд вони вкрали через асфальтні схеми. І так, вони знищили українську культуру, а власну не забули, “лігу сміху” вони продали в РФ.

І ось тепер, коли Зімбабве почало вакцинацію (ЗІМБАБВЕ!), Україну нарешті вони опустили нижче дикунів із Африки! Справу зроблено.

Ні, це все не співпадіння. Це єдиний сценарій приниження українців. Шутніки знають, що людина з самоповагою – не їхній глядач. Людина з самоповагою ніколи не проголосує за пакет йогурта і клоуна з цирку. А от скоту можна серти на голови, він буде розмазувати, ще й радіти, що барін облагороділ.

З “тупої біомаси” © треба вибити Майдан, пролиту кров змішати з багном і розтоптати копитами татарових та інших чортів. А потім призначити довічну стипендію папіку, бо должен лише йому.

Коли вони втечуть, за вкрадені в нас гроші вони куплять в тих країнах статус багатіньких порядних іноземців, які вкладають гроші в ці країни. І нікого не буде цікавити, що це – гроші вкрадені у нас. Можливо, когось із них покарає ФБР, як Лазаренка. Але більшість, як Табачник, Ставицький і подібна нечисть, буде жити приспівуючи у Єрусалимі, Кіпрі та Іспанії. Та наша розвідка майже зуміла захопити навіть вагнерівців. Цих потвор ми нарешті мусимо почати виловлювати. Як нацистських злочинців по всьому світу. І судити в Україні. Лише так ми зможемо нарешті розірвати замкнене коло.

Автори