Петро Порошенко зустрівся з послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко зустрівся з послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

Під час бесіди були обговорені ключові питання внутрішньополітичного розвитку України, включаючи стан верховенства права, правосуддя та антикорупційна політика, забезпечення незалежності антикорупційних структур, боротьба з наслідками пандемії коронавірусу, скоординовані підходи до протидії російській агресії та відновлення територіальної цілісності нашої держави.

Петро Порошенко відзначив тверду позицію Великої Британії, в тому числі як головуючої у Групі Семи, на підтримку України як на фронті внутрішніх реформ, так і протидії безпековим викликам.

Визнано важливість збереження та посилення санкцій проти Росії, зокрема на рівні країн Сімки, до повного виконання Москвою Мінських домовленостей та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом.

На зустрічі було окремо приділено увагу ситуації у сфері свободи слова та ЗМІ, шляхи забезпечення макроекономічної стабільності та відновлення економічного розвитку України, прискорення її європейського та євроатлантичного курсу.

Петро Порошенко висловив надію на активну підтримку Лондона у питанні євроатлантичної інтеграції України, передусім у частині отримання Плану дій щодо членства в НАТО.

У ході зустрічі презентовано законопроекти для протидії дезінформації та відповідальності за співробітництво з країною-агресором.

Джерело

Автори