Борги віддаватимуть дебіли та їхні правнуки

Джон Сміт
Джон Сміт

638 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ боргів банда зелених мародерів повісила на Україну за минулий рік.
Вам не почулося.
638 000 000 000 грн.

Вдумайтеся в цю цифру. 22,72 мільярди доларів. Це абсолютний рекорд за всі роки Незалежності. Навіть $26 млрд Тимошенко, третина всіх боргів країни, які та взяла всього за 2 (два) роки свого правління, вже не виглядають такими астрономічними.

Афера десятиліття.

В кіно Голобородько в обличчя МВФ жбурляв паперами. В брехнях клоуна перед виборами МВФ хотів продати нашу землю і побудувати на ній склад ядерних відходів, а клоун нас від цього рятував. До реальності, як виявилося, ця брехня не мала абсолютно ніякого відношення. В реальності МВФ Голобородька послав. Причому в останньому листі МВФ повідомив клоуна, що не бажає спонсорувати грошима західних платників податків його бородату бабушку. Доки він не почне переслідувати того, хто вкрав в України 200 млрд вкладів ПриватБанку, і буде приймати його у своєму кабінеті, в борг йому не дадуть. Голобородько звісно переслідувати свого хазяїна не збирався. І тому зелені покидьки понабиралися в борг скрізь, де могли. Причому під відсоток набагато вищий, ніж у МВФ.

Не своє – не шкода. Нехай платять дебіли і їхні правнуки. “Я должен только своїм родітєлям” ©.

В результаті всього за рік влади цих піда*асів кожен з нас став винний кредиторам на 14 тисяч 177 гривень і 77 копійок більше.
З чим вас і поздоровляю.

Там ще про дефіцит держбюджету, який просто ппц:

Інтерфакс-Україна: Дефіцит держбюджету-2020 становив 217 млрд грн за плану 300,5 млрд грн – ДКСУ

Поділитися:
Share
Усі відео