З днем ​​народження, пане Генерале!

Петро Порошенко

У свої 48 років генерал Михайло Забродський має стільки бойового досвіду, що його б вистачило на декілька успішних військових кар’єр. Сплановані та проведені ним бойові операції стали прикладом для знавців військової справи у всьому світі.

Саме під його керівництвом у серпні 2014 року відбувся найдовший у новітній воєнній історії Рейд у тил ворога. Після нього РФ неодноразово намагалась знешкодити небезпечного генерала, який був ворогу як кістка в горлі, зокрема відкривши проти нього кримінальне провадження. Пізніше генерал Забродський розкриє деякі із подробиць цього легендарного Рейду. Як от випадок, коли після бою під Савур-Могилою наші військові феєрично збивали сепаратистські прапори: «Прапор довго, як кленовий лист, падав на землю. Заради таких секунд варто жити. Відчуття успіху бою, мінімальні втрати і перемога, і противник відійшов – і цей прапор падає практично з неба тобі під ноги…».

І таких переможних моментів у арсеналі командувача ДШВ важко перелічити. Адже з самого початку російської агресії на Сході разом із особовим складом він пройшов найгарячіші точки: Слов’янськ, Краматорськ, Лисичанськ, Степанівку, Мар’їнку, Маріуполь, гору Карачун та Савур-Могилу… За такими мужніми та професійними військовими як Михайло Забродський – майбутнє нашої армії та всієї України.

Щиро вітаю з днем народження, Генерале! Пишаюся, що ви є частиною нашої потужної команди «Європейської Солідарності».


Дмитро Вовнянко
Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Генералу Михайлу Забродському 48 років.

Про генерала Забродського казати можна просто – жива легенда.
Командир славетної 95-ї аеромобільної, яка з перших днів російської агресії – у боях.
Учасник звільнення Слов’янська і Краматорська.
Командир бригади під час славетного рейду до Савур-Могили для розблокування частин оточених у секторі Д, та повернення рейдом до Сектору А.
Учасник Рейду Помсти у вересні 2014 р.
Командувач військами у зоні АТО – керував боями за Мар’їнку.
Один з творців Десантно-Штурмових військ і командувач ДШВ.
Саме за Забродського українські десантники вдягнули берети марун.

Нині Михайло Віталійович – депутат від “Європейської солідарності” і один із соратників п’ятого президента Петра Порошенка. Заступник голови комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Українському генералу – міцного здоров’я і нових звитяг! Героям слава!


Helgi Sharp
Helgi Sharp

Сьогодні Михайлу Забродському 48 років. Депутат від “ЄС”, перший заступник голови Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Генерал-лейтенант, Герой України.

У квітні 2014 року під керівництвом полковника Забродського була відбита бойова техніка 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, раніше захоплена сепаратистами у місті Слов’янськ. Також у квітні при проведенні операції під його керівництвом аеромобільна група в районі н/п Крива Лука не допустила відходу бойовиків на територію РФ.

Влітку 14-го 95-та бригада під командуванням Забродського здійснила рейд у тил супротивника. За два тижні, виконуючи бойові задачі, бригада пройшла 470 км від Слов’янська до Маріуполя, потім вздовж російсько-українського кордону, і через Луганськ повернулася до Слов’янська. На думку американського експерта Phillip A. Karber, це був найдовший рейд збройного формування у новітній історії.

Вітання бойовому генералу!


Гліб Бабіч
Гліб Бабіч

У жодній армії світу немає звання “бойовий генерал”. Але вони є.
Це коли ти був на місці тих, кого посилаєш в бій. Коли сам йшов з ними в бій.
Коли знаєш все до дрібниць. Від бою до бойового побуту. Коли їв з солдатського котла і наспіх заштовхував в себе сухпай між боями. І все спробував на собі. На власній шкурі.
Бойовий генерал – це той, хто залишається солдатом, навіть коли на плечах погони з великими зірками. Це той, хто ніколи не кидає своїх.

Сьогодні день народження бойового генерала Михайла Забродського. Це звання почесніше і важливіше, ніж “генерал-лейтенат”. Чим всі посади, які він пройшов від командира взводу до командувача ДШВ.
І тільки звання Героя України завжди стоятиме попереду. Тому що воно чесно заслужено. У бою.

Мені пощастило знати його особисто. Я знаю, що він один з найосвіченіших і досвідчених офіцерів Армії України. Я знаю його вміння розбиратися в ситуації та швидко приймати правильні рішення. Він стратег і тактик. Іноді різкий і прямий. Але він знає, що таке “військова хитрість” і мистецтво дипломатії. Тому, коли виникла необхідність прийти в політику, він став хорошим політиком.

Чесний, і не гнеться перед переважаючою силою. У нього невбиване почуття гумору і оптимізму у будь-якій ситуації. Як у більшості тих, хто бачив смерть особисто.

І знаєте, що мене найбільше гріє? Він – один з кращих. Але він такий не один. І багато хто з молодих офіцерів, маючи перед очима ці приклади, теж стануть такими. Тому згорнути нашу Армію назад, до стану жебрацького напівпотішного війська не вийде ні у кого. І ніколи.

І в цьому є чимала заслуга генерала Забродського. І за це він воює тепер вже на іншому фронті.

З днем ​​народження, Михайло Віталійовичу! Многая літа, сил і натхнення.
Я знаю, що ви ніколи не перестанете бути собою.
Тому головні та великі перемоги ще попереду.
Честь!

Хто ще не підписався на сторінку Михайла Забродського – час це зробити.

Поділитися:
Share
Усі відео