«Хлопчик хоче в Ростов»

Александр Дедюхин
Олександр Дедюхін

Потерпілий виконує свої передвиборчі обіцянки. Розслідує справи Майдану, але якось дивно. Мабуть, просто його вже дістали ці майдануті. Потрібно всіх пересаджати, бо, якщо цього не зробити, обовʼязково буде новий Майдан.

Завтра о 15:00 Тетяні Чорновол за активну участь у Революції Гідності вручать звинувачення у справі про підпал офісу ПР у 2014 році та навмисне вбивство. Звинувачення передбачають вищу міру покарання. Тетяна звинувачення відкидає та обіцяє прокоментувати, коли їх отримає на руки.

А поки що можна зауважити, що потерпілий воює виключно з жінками, не знає, дурнику, що це сама невдячна справа — намагатися побороти та гнобити жінку тоді, коли вона цього не бажає. Це так само безнадійно, як намагатися гнобити справжніх українців — собі дорожче.Майдан — це сакральний символ української свободи, і всякий, хто буде намагатися воювати з ним, буде в кращому випадку на Ростові. Якщо Вова хоче туди, то не розумію, навіщо так ускладнювати собі шлях?


Тетяна Чорновол

Завтра о 15:00 мені вручають обвинувачення за активну участі в Революції Гідності. Проти мене сфальсифікували обвинувачення у вбивстві. Я нікого не вбивала, це розправа наді мною та акт залякування інших учасників Революції Гідності через їх активну державницьку позицію та страх влади перед новим Майданом.

На Майдан в листопаді 2013-го вийшли мільйони людей, стояли віч-на-віч зі смертю – тисячі, самооборонялися – сотні, офіс ПР разом зі мною штурмували – десятки, а обвинувачення вручають мені самій. Але це насправді не погано, гірше, аби все було… навпаки.

Чому саме я?

Певно через збіг різних факторів: я – активний учасник Майдану, займалася конфіскацією 1,5 млрд. доларів Януковича (справу проти мене в цьому році почав його адвокат Бабіков, який очолював на той час ДБР), також очевидно ключову роль зіграв той факт, що в 2019-тому я оприлюднила документи про те, що Зеленський відкосив від повісток в армію.

Також я знаю, що я не сама, і прошу підтримати мене завтра о 15 годині біля обласного ДБР (Лесі Українки, 26, навпроти ЦВК).

Обвинувачення означає, що слідство завершене, і справа йде в суд. В моєму випадку Печерський. Обвинувачують мене в умисному вбивстві, що передбачає вищу міру покарання. Після вручення обвинувачення прокоментую ту “дурню” на брифінгу.

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії