«Мендельнутися» – це не про Мендель, а про Зеленського

Тарас Чорновіл
Тарас Чорновіл

Узагалі-то, “мендельнутися” – це навіть не про Мендель, а про Зеленського. Ми просто вже настільки звиклися з тим, що наркоман безнадійно тупий, що перестали аналізувати його слова. Щодо смислового наповнення, то там дійсно порожнеча, інтелектуальний вакуум. Але ж ніхто не скасовував мудре вчення дядечка Фрейда. Зеленського якщо й можна читати або слухати, то виключно, щоб побачити те, що ця істота пробує приховати і від нас, і навіть від самого себе. Тоді починає лізти з нутра підсвідоме, а пацієнт, відповідно, стає проговорюватися “по Фрейду”.

От заразилося воно разом із Єрмаком на ковід. Принаймні, заявило, що заразилося. Суспільство звично розділилося на тих, які закономірно вирішили “він завжди бреше, то й тут збрехав”, та інших, які припустили, що вірус не вибирає, іноді й на лайно сідає. Ті, хто не повірили в хворобу, знову ж поділилися на прихильників різноманітних версій, через що тєло вирішило залягти на дно. Більшість пов’язували з конституційною кризою та ляпасом від своїх же слуг – тепер воно не уявляє, що з цим робити. Не менша група переконана, що в наркомана був серйозний передоз і проблеми з поверненням в адекват. І лише мізерна частина (ваш покірний слуга в їх числі) пов’язували втечу нашої зеленої верхівки з результатом виборів у США.

Зеленський не просто втрутився у виборчу кампанію в США, а ще й по тупості зробив це багаторазово та аж надто відверто. А коли паралельно з гучною заявою наркомана на прес-конференції 20 травня Генпрокуратура відкрила кримінальну справу проти Байдена (формально – за фактом, але особою-правопорушником у провадженні чітко вказаний екс-віцепрезидент США), то в нинішнього переможця американських виборів персоніфікація особистого ворога стала довершеним фактом. Також Зеленський обіцяв Трампу відновити всі провадження проти Хантера Байдена. А це удар в особливо болісну для Байдена-старшого рану. Після попередніх сімейних трагедій він особливо болісно сприймає напади на членів своєї родини. Тут він забуває про дипломатію. Пригадуєте, що він свого часу наговорив про Шокіна?А тепер уявіть собі, що Джо Байден щойно переміг на виборах. Йому поки не до всіляких дрібних шестірок, він бачить своїх головних ворогів: Трампа й Путіна. Аж раптом йому доповідають, що одна зелена мокриця, яка так падлюче йому шкодила, прилізла на колінцях демонструвати власну лояльність та поспіхом вітати новообраного президента. Той, хто хоч трошки був особисто знайомий з паном Байденом чи уважно спостерігав за ним, усвідомлює, наскільки він мстивий і злопам’ятний. Як і у випадку Шокіна, досить було мінімального подразника, щоб Байден зірвався. Я навіть не сумніваюся, що у відповідь на “паздравлєнічька” миттєво прийшла відповідь. Не знаю, якими механізмами (Байден не надто перебірливий у методах), але усе мало статися дуже швидко.

Далі ми вже знаємо: два свіжих тіла відтранспортували в Феофанію, хоча жодних клінічних показань для цього не було. Ну лягли, то й лягли… Я вже написав, що це неоднозначно було трактовано суспільством. Але уявіть собі моральний стан зеленого чма. Він знає, що його очікують дуже важкі часи. І розумію, звідки підкралася біда. Йому ж то здається, що всі навколо тикають в нього пальцями й повторюють лише одне: “Цей придурок додумався стати особистим ворогом президента найпотужнішої держави! На лиха нам мати з ним хоч щось спільне? А може, нам Байдену підсобити?” Бубочка раптом усвідомила, що реальністю для нього може стати щось зовсім неймовірне – імпічмент та тюрма ще в 2021 році. Поки про це мало хто задумується, й навряд чи хтось в Україні активно розробляє плани з усунення Зеленського. Але ж низько інтелектуальні люди реагують за спрощеними схемами, які навіть не Фрейдом, а доктором Павловим описані…

І тоді Зеленський шарпнувся отак “за Фрейдом” виправдовуватися з того, в чому його ще ніхто відкрито не оскаржив. Так і появився черговий відосік про те, що він не втручався у вибори в США й очікує на “двопалатну підтримку”. Підтримка йому гарантована лише в палаті №6, а досі ми шукали двопартійну підтримку… Але мова про інше. Йому ж ніхто не тикав його американським зальотом, а він сам тільки про це й думає… От так і появляються такі тупорилі явки з повинною. А слугам Зеленського варто б задуматися: чи треба тонути разом із такою обузою, чи краще проявити ініціативу й атакувати першими й публічно відзвітувати: ми вже не з Зеленським, от вам, пане Байдене, його голова на тарелі з голубою облямівочкою.

Тут пару скрінів. Перші два запозичив у Jaroslav Lisevich, це первісний виклад тексту відосіка зеленого чмурика. Третій, уже відредагований, сам скопіював із офіційного сайту. Фрейд стиха посміхається – його теорія живе й перемагає…

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії