«Мирний план» петрушки Кравчука та завгоспа Єрмака стає офіційною позицією України

Костюк Олександр

Кравчук дав інтерв’ю московським пропагандистам з ТАСС. Тобто представник країни в ТКГ роздає інтерв’ю ворожим пропагандистам. При цьому цей Петрушка бере на себе відповідальність виступати від імені Верховної Ради та України в цілому. При цьому транслюються і завуальовано приймаються всі тези російської пропаганди, які вона намагалася провести починаючи з 2014-го:

“В четверг [5 ноября] наш “План совместных шагов” я передал Хайди Грау [спецпредставитель главы ОБСЕ на Украине и в контактной группе]. Она, естественно, этот документ должна была передать России и другим участникам трехсторонней контактной группы (ТКГ). Думаю, что если не прямо, то через российскую делегацию он передан и представителям ОРДЛО [отдельных районов Донецкой и Луганской областей (ДНР и ЛНР)]”, – сказал Кравчук.

Тобто ОРДЛО по-тихому так, поступово стає стороною переговорів. РФ ненав’язливо стає таким арбітром, функція якого передати геніальний план Кравчука чи Єрмака «прєдставітєлям ОРДЛО».

«”План совместных шагов”, как сообщил Кравчук, является продуктом работы ряда государственных органов Украины, его стоит рассматривать как консолидированную официальную украинскую позицию на переговорах. Глава украинской делегации подчеркнул, что план Киева появился как ответ на дорожную карту, предложенную Донецкой и Луганской народными республиками. “Украина имеет право и на свою позицию, и мы предложили свой вариант”».

Серйозно? План петрушки Кравчука і завгоспа Єрмака – це вже офіційна позиція України? Донецкая и Луганская рєспублікі справді існують, розробляють якісь карти, і ми ще й даємо їм «отвєт»? «Україна імєєт право на свою позіцію» – на рівні с «рєспублікамі»? Ну, велике спасибі…

«Верховная рада подготовит такой специальный закон о выборах. Я не исключаю, что закон о выборах может предусматривать не обязательно пропорциональную систему партий. Может, это будет мажоритарная система. Но это пока мои рассуждения на этот счет», – сказал он.

Тобто Кравчук ОБІЦЯЄ російським пропагандонам, що ВР щось буде виконувати за його вказівкою? Обіцяє мажоритарну систему (тобто партії взагалі виключаються з процесу – тільки місцеві «лідєри»?).

Хто давав Кравчуку, Рєзніку і навіть Зеленському розписуватись за ВР та народ України? Роздавати інтерв’ю ворожим пропагандонам? Вести прямі переговори з міфічними «республіками», обмінюватися з ними дурними «картами» чи взагалі згадувати їх, як щось справжнє? Подавати РФ не як агресора, сторону конфлікту, а як арбітра?

Клоуни і колаборанти, які обманом захопили владу в Україні, відкрито грають на боці кремля, приймають всі тези кремлівської пропаганди.

Що це взагалі?

Share this:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Усі відео