До «опитування» Зеленського залучають неповнолітніх, це неприпустимо

Iryna Gerashchenko
Ірина Геращенко

Костопіль, Рівненська область. Дитині 14 років! Залучена до псевдоопитування Зеленського. Я публічно звертаюся до омбудсмена Людмили Денисової, дитячого омбудсмена Миколи Кулеби негайно надати цьому правову оцінку.

Зрозуміло, що діти пішли працювати за 1000 гривень не від хорошого життя, не від «закінчення епохи бідності». Але це ще огидніше, ніж передвиборча гречка пенсіонерам.

Я звертаюся до Першої Леді, пані Олени Зеленської. Шановна пані Олено! На жаль, ваш чоловік, який сьогодні має бути гарантом Конституції та захищати кожну українську дитину, насправді, організував ось цю авантюру, коли підлітки, школярі залучені до псевдоопитування, що є грубим порушенням і закону, і просто норм моралі. Ви неодноразово декларували, що в сфері Ваших турбот – українські діти, і я вірю, що Ви щиро вболіваєте за них . «Європейська Солідарність» звертається до Вас із закликом – силою Вашого авторитету припинити цю ганьбу, звернутися до Вашого чоловіка і підконтрольних йому слуг з проханням негайно відпустити всіх дітей і підлітків, залучених до цієї афери, додому, до батьків. 

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії