Перша робоча поїздка Петра Порошенка після одужання на Рівненщину (фото, відео)

У війні з коронавірусом «зелена» влада капітулювала – Петро Порошенко на Рівненщині

 

Сім місяців від початку епідемії коронавірусу у Зеленського бездарно згаяли, і тепер Україна входить до десятки держав із найгіршою динамікою поширення хвороби у світі. Про це заявив п’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко під час виступу перед прихильниками в Острозі на Рівненщині.

«Коли хворих на всю країну були ще одиниці, і влада вірила, що криза омине Україну стороною, Зеленський урочисто оголосив себе головою Координаційної ради з протидії епідемії. У травні – хвалькувато назвав себе майстром спорту з боротьби з коронавірусом. Доголовувався. Результат «чемпіона» кожен з вас може оцінити сам. Україна – в десятці антилідерів у світі з найвищими темпами поширення хвороби. У війні з коронавірусом Верховний Головнокомандувач капітулював. Ситуація вийшла з-під контролю влади», – констатував Порошенко.

«Сім місяців часу, – у гонитві за лайками – згаяно на відосики. Колись Кашпіровський по телевізору лікував енурез. Чумак воду заряджав. А Зеленський відосиками лікує ковід», – іронізує Петро Порошенко.

Він зауважив, що за даними Рахункової палати за кошти коронавірусного фонду влада не закупила жодного апарату ШВЛ.

«У лікарнях обмаль ліків, немає тестів, пульсоксиметрів. Пацієнти як мінімум 80 відсотків витрат сплачують із власної кишені. Багато міст на порозі гострого дефіциту ліжкомісць. Сьогодні в Києві оголосили в двох лікарнях, що вони переповнені. Лягти в лікарню практично неможливо. Лише в коридор. І днями чекати, поки до нового хворого дійдуть руки, бо лікарів теж бракує. Тисячі лікарів звільнилися або виїхали за кордон. Гострий дефіцит медичного кисню. І зараз Roshen і фонд Порошенка вийшли на американських виробників. Купують за власні кошти кисневі концентратори. Але найперша партія може бути лише в грудні», – повідомив п’ятий Президент.

Порошенко зазначив, що від початку пандемії лікарні по всій Україні вже отримали як благодійну допомогу 50 нових та відновлених апаратів ШВЛ, 157 тисяч захисних костюмів, 10 тисяч противірусних окулярів, десятки тисяч тестів. Зараз одне з українських підприємств завдяки пільговому кредиту Міжнародного інвестиційого банку під мінімальні відсотки почало виробляти високоякісні медичні костюми, і першу партію у 27 тисяч замовила компанія Roshen.

«Як єдина державницька опозиційна сила, ми діємо за принципом «критикуючи – пропонуй». Минулого тижня «Європейська Солідарність» оприлюднила уточнений план із семи пунктів протидії пандемії – з фаховими порадами і вимогами до влади, як центральної, так і місцевої», – нагадав лідер партії.

За його словами, головний пункт антивірусного плану – це з дотриманням усіх карантинних вимог прийти на вибори 25 жовтня і проголосувати за фахових, відповідальних кандидатів. «25 жовтня прохання обов’язково одягнути маску і прийти на місцеві вибори, і з дотриманням соціальної дистанції – проголосувати за професійну команду в кожній області, місті, ОТГ і районі», – наголошує Порошенко.

«Важливо, щоб місцеве самоврядування було запобіжником проти некомпетентності, дилетантства «зеленої» влади. Місцеві вибори мають стати потужним, неначе корабельний ревун, сигналом, який дасть зрозуміти слугам, що «триумфальное шествие зеленой власти» завершилося. Зелень падає восени», – резюмував Петро Порошенко.

Джерело

 

Петро Порошенко на Рівненщині вшанував пам’ять захисників, які загинули за Україну

 

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час поїздки на Рівненщину вшанував пам’ять захисників України, які загинули в боях за Незалежність.

«По дорозі із Острогу у Рівне вирішив відійти від запланованого графіку. Разом із місцевими жителями ми поклали квіти до меморіалу бійцям за незалежність України у Здолбунові. Вічна шана героям…», – написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Віддав шану п’ятий Президент і полеглим героям у Рівному. Петро Порошенко вклонився пам’яті воїнів, які пішли на фронт і загинули від рук російсько-терористичних військ.

Джерело

 

Не можна довіряти майбутнє своїх дітей політикам, які душу й тіло поклали в кишеню Коломойському – Порошенко у Рівному

 

Політичні сили, які підривають у парламенті європейське майбутнє України – це партія Зеленського, проросійська п’ята колона ОПЗЖ і політичний проект «За майбутнє», який створений в інтересах олігарха Коломойського. Про це п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив під час виступу у Рівному.

«Серед тих політичних сил, які своїм голосуванням шкодили безвізу і підривали європейський курс України, була партія з такою красивою назвою «За майбутнє». Вона не шкодує грошей на рекламу. За чиє майбутнє вона бореться? За майбутнє Коломойського. На чиїх телеканалах? На каналах Коломойського. За чиї гроші вони зараз заклеїли всю країну? Ні, не за гроші Коломойського – за гроші вкладників «Приватбанку», за гроші з «Укрнафти». За ті понад п’ять мільярдів доларів, які він вивів з банку, а держава мусила компенсувати людям за рахунок коштів платників податків. Ми поставили край цьому насосу, який викачував з України гроші. І зараз по всьому світу порушені кримінальні справи, і суди. Його розшукують за шахрайство і відмивання грошей. І тільки в Україні йому вибачили все. Тільки в Україні він порушив справу у суді по поверненню йому ПриватБанку. Це робиться під захистом і прикриттям Зеленського», – зауважує Петро Порошенко.

П’ятий Президент також зазначив, що «ініціатива» Зеленського щодо довічного ув’язнення корупціонерам перш за все мала б стосуватися його партнера-олігарха.

«Нас дуже турбує антизахідна та антиєвропейська риторика «За майбутнє». Уявіть, що вчора формальний лідер цієї «майбутності» Палиця, молодший партнер Коломойського, договорився до того, що мовляв і безвіз Україні не потрібен. І Захід, мовляв, висмоктує Україну. Така риторика запозичена в російській пропаганді проти України. Нас хочуть позбавити західної підтримки», – застерігає лідер «Європейської Солідарності».

Він також нагадав про скандальне інтерв’ю Коломойського газеті «Нью-Йорк Таймс», в якому олігарх заявив, що Україна має відмовитись від співпраці з МВФ та ЄС і взяти гроші у Путіна. А пролита на війні кров, на думку олігарха, «забудеться».

«Ми маємо все зробити для того, щоб не дати їм забути, задля чого шість років Україна проливала кров. Ви хочете довірити своє майбутнє і майбутнє ваших дітей тим політикам, які душу й тіло поклали в кишеню Коломойського?», – наголошує Порошенко.

Він також зауважив, що Зеленському не допоможуть сумнівні маніпулятивні опитування, які суперечать законодавству.

«В офісі Президента хтось сказав, що це опитування ніби і є демократія. Це – неправда і маніпуляція. Подібно тому, як шапіто з артистами-недоучками – не є високим мистецтвом, опитування від Зеленського не є демократія. Це – пропозиція «95 кварталу» довірливим виборцям ще раз зіграти в наперстки. Слідкуйте за руками!», – застерігає Петро Порошенко.

«Настав час, коли влада має не ставити питання, а нести відповідальність. Не питати, а відповідати – і про витрати з короновірусного фонду, і про інше зроблене за півтора роки. І за незроблене – так само», – наголосив Порошенко.

«Проведення в день голосування «опитування» – це плюндрування Конституції України, європейських і міжнародних виборчих стандартів. Це шулерство», – наголошує лідер «Європейської Солідарності».

Джерело

Поділитися:
Share
Усі відео