Вагнергейт. Зрадники та вбивці мають бути покарані! Частина 2 (відео, документи)

Володимир Ар’єв
Вагнергейт. Відео 3.

Продовжую розповідати про «вагнерівців», які уникли покарання через злив спецоперації з президентського офіса.

Фігура Максима Кошмана має бути особливо цікава бійцям батальйону НГУ імені Кульчицького та рідним вбитого генерала. Кошман, уродженець Слов‘янська і громадянин Росії, брав безпосередню участь у збитті біля Слов’янська гелікоптера Мі-8 29 травня 2014 року, внаслідок чого загинули 12 українських військових, серед них генерал-майор Сергій Кульчицький. Великий патріот, світлий і мужній командир, за яким плакала вся Україна.

За свої злочини Кошман отримав «залізний хрест» від терориста Безлера. Бойовик сам себе задокументував і розповів українському агенту-вербувальнику про все, що накоїв. Послухайте обов’язково! Або почитайте розшифровку-протокол, підписаний слідчим СБУ.

Кошман мав би вже два місяці сидіти в українській в‘язниці та давати покази слідству про злочини РФ. Проте уникнув відповідальності через зрив і злив ворогу спецоперації українських спецслужб.

Я вважаю, що військові, нацгвардійці, родина генерала мають право знати, що сталося, і за чиїм наказом відпущено вбивць їхніх рідних і близьких. Ми продовжуємо вимагати створення ТСК у Верховній Раді.

Ті, хто отримали право на владу, не можуть забрати у народа право на правду!

 

Колаж © Радіо Свобода
«Copyright © 2020 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Крим.Реалії (Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода)»

 

Усі відео