Правила багатогранника

Іван Хомяк
Іван Хомяк

Є три правила:

1) Кожна подія, людина чи спільнота – це багатогранник, який складається із багатьох рис та якостей, в тому числі протилежних. Тому усяке узагальнення – зло.

2) Не можливо абсолютно точно передбачити, яка грань проявить себе в конкретних обставинах. Це залежить від безкінечного числа факторів, тому те, що є умовним “добром” в один час і в одній ситуації, може стати умовним “злом” в інший час та іншій ситуації. Людина, яка потрапила в певні життєві обставини (особливо не за власною волею та усвідомленням), де вона проявила себе героїчно і доброчинно, потрапивши в інші життєві обставини, легко і просто стає негідником.

3) У деяких людей, подій та спільнот є такі грані, що на інші варто не зважати. Ймовірність, що ця грань проявиться, несе настільки значну небезпеку, що ймовірним проявом інших граней слід нехтувати. “Добра людина з доброго скарбу добре виносить, а лукава людина зо скарбу лихого виносить лихе.”(Матвія 12:35). Тому, не буває “иных русских”, Путін – ла-ла-ла, а хто приєднується до влади зелених більшовиків, той розділяє із ними відповідальність за усі їхні злочини. Тож, кохайтеся чорноброві та не з …

Поділитися:
Share
Усі відео