Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 04.06.2020 (звіти ОБСЄ, мапа)

Упродовж 04 червня 2020 р. збройні формування Російської Федерації 2 рази порушили режим припинення вогню.

По українських військовослужбовцях, які виконують завдання в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, противник вів вогонь неподалік Оріхового з автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї, а оборонців Новгородського агресор обстріляв з великокаліберних кулеметів.

Від початку сьогоднішньої доби втрат у лавах Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів немає.У відповідь на злочинні дії російських найманців наші воїни відкривали прицільний вогонь по опорних пунктах окупантів. Завдяки рішучості та влучності військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил загарбники припинили свою активність.

На ділянках розведення №1, №2 та №3 режим “Тиша” дотримувався.

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою.

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

03 червня збройні формування Російської Федерації 4 рази порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв позиції Об’єднаних сил з озброєння БМП, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

Ворожу вогневу активність було зафіксовано неподалік населених пунктів Павлопіль, Богданівка та Широкине.
Українські підрозділи діяли адекватно обстановці і вживали необхідних заходів щодо придушення вогневих засобів противника.

За даними розвідки, 3 червня українські військовослужбовці поранили щонайменше одного російського окупанта.

За минулу добу представниками Національної поліції України зі складу Об’єднаних сил розкрито 9 крадіжок, 2 шахрайства та 9 фактів незаконного зберігання наркотичних речовин. Також виявлено 64 адміністративних правопорушення.

Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на контрольовану Об’єднаними силами територію в’їхали 2 особи та один транспортний засіб. У зворотному напрямку лінію розмежування перетнула одна особа та один транспортний засіб.

Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню і перебувають напоготові до адекватного реагування на будь-які підступні та провокаційні дії противника.

Слава Україні!

Джерело

 

Щоденний звіт №132/2020, опублікований Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 4 червня 2020 року

На основі інформації, що надійшла від моніторингових команд станом на 19:30 3 червня 2020 року (за східноєвропейським літнім часом)

Ця публікація надається для ЗМІ та широкого загалу. Офіційною версією є текст англійською мовою.

Короткий виклад

  • СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області та не зафіксувала жодного такого порушення в Луганській області, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом.
  • Члени збройних формувань і далі не пропускали СММ через блокпости вздовж офіційних дорожніх коридорів перетину лінії зіткнення в Донецькій та Луганській областях.
  • Місія продовжила здійснювати моніторинг на всіх трьох ділянках розведення сил і засобів та зафіксувала пошкодження камери в Петрівському, спричинені вогнем зі стрілецької зброї.
  • СММ сприяла встановленню локального режиму припинення вогню та здійснювала моніторинг його дотримання для уможливлення видалення рослинності, здійснення огляду та технічного обслуговування на залізничних коліях біля Вільхового, а також для забезпечення функціонування Донецької фільтрувальної станції.
  • Місія і далі спостерігала за заходами, що їх на тлі спалаху COVID-19 вживають, зокрема на контрольних пунктах в’їзду-виїзду та блокпостах у Донецькій та Луганській областях.
  • Патрулі СММ і далі стикалися з обмеженнями свободи пересування*.
Поділитися:
Share

Усі відео