Літак із другою партією захисних медичних костюмів від Фонду Порошенка та РОШЕН вже в Києві (фото, відео)

 

Друга партія – 42,5 тисячі захисних костюмів для медичних працівників – прибула з Сеула до Києва. Костюми, куплені Фондом Порошенка та компанією РОШЕН, безкоштовно передаються у лікарні по всій Україні.

Відтак з Південної Кореї вже доставлено 85 тисяч костюмів. Загалом у Порошенка закупили 130 тисяч захисних костюмів. 30 тисяч медичних комбінезонів виробництва Китаю вже надійшли в лікарні, які працюють зокрема в осередках спалаху коронавірусу. З 1 травня роз’їдеться по всій Україні і південнокорейський вантаж.

«Лікарі потребують нашого захисту. Ми це робимо, на жаль, поки без будь-якої допомоги держави. Але ми не «тягнемо ковдру» на себе. Ми готові взаємодіяти з усіма зацікавленими особами: державою, урядом, громадськими організаціями, політичними організаціями, меценатами для того, щоб зупинити розповсюдження цієї пандемії і захистити лікарів», – наголосив лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент Петро Порошенко.

«Європейська Солідарність» також вимагає від парламенту ухвалити закони 3376 про страхування медпрацівників та 3380 про запровадження масового тестування – перш за все для всіх співробітників медзакладів та пацієнтів.

«Ми сьогодні отримали підписні листи і збираємо підписи за позачергову сесію, де мають бути розглянуті декілька надзвичайно важливих питань. Перше – це негайне запровадження державного страхування лікарів, медичних працівників на випадок захворювання. Хочу наголосити, що з моменту реєстрації законопроекту 3376 захворіло більше 700 лікарів», – зазначив Порошенко.

«Ми наполягаємо, що необхідно законодавчо забезпечити належну кількість тестувань. Де обіцяні Україні мільйони тестів, які вже мають бути? За майже два місяці епідемії відтестовано лише 100 тисяч. В той же час, як в більшісті країн – це норма тестування за день. Кожен хворий, який поступає в українські лікарні, має бути відтестований. Кожен пацієнт, який приходить до лікаря, має бути відтестований. Без масового тестування немає жодного сенсу руйнувати економіку через карантин. Тестування дозволяє локалізувати вибухи інфекції і в такий спосіб не зашкодити економіці», – переконаний Петро Порошенко.

Він повідомив, що станом на вечір четверга підписи для проведення позачергової сесії дали всі фракції та депутатські групи, окрім «Слуги народу». «Я сподіваюся, що серед депутатів монобільшості все ж знайдуться люди, які усвідомлюють свою відповідальність. І на понеділок-вівторок ми зможемо провести позачергову сесію та ухвалити закони, яких чекають медики та пацієнти. Бо без захисту лікарів і масового тестування на коронавірус карантин – це самогубство для економіки», – переконаний Петро Порошенко.

Джерело


Петро Порошенко

У штабі Європейської Солідарності як у вулику — гамірно і всі при роботі.

42,5 тисяч захисних костюмів для медиків із першої партії завтра уже відправляться у регіони України. На них там дуже чекають, адже наразі медичний персонал забезпечений необхідним захистом лише на 5-10 %.

Дві години тому у Києві приземлився літак із наступними 42 тисячами костюмів.

Сьогодні ми боролися за підписи депутатів для скликання позачергового засідання Верховної Ради. Парламент має прийняти вкрай необхідні зараз закони про страхування медиків у разі зараження коронавірусом, забезпечити підвищення зарплати лікарям та впровадити безкоштовне тестування на Covid-19 для усіх можливих груп ризику. Зараз нам ще не вистачає підписів, але ми продовжимо роботу, щоб на наступному тижні це вкрай важливе засідання відбулося. Підписалися усі фракції та групи. Нема лише підписів «Слуг народу».


Юрій Бірюков

Самолет Boeing-767 Узбекских авиалиний в аэропорту Борисполь, фура компании ROSHEN, фотография сделана 15 минут назад.

И никакой загадки – это прибыл следующий борт с грузом медицинских костюмов, следующие 42 000. Борт оплачен, костюмы оплачены и… это гуманитарный груз, ведь ничего продаваться не будет. Все костюмы будут бесплатно передаваться в украинские больницы.

Это вам не Зеленский с Эпицентром.

 

Автор