Марина Порошенко відвідала Київський військовий госпіталь з Великодніми подарунками (фото, відео)

 

Марина Порошенко особисто передала у Головний клінічний військовий госпіталь 200 захисних костюми для медпрацівників, куплених коштом Фонду Порошенка та компанії «РОШЕН», а також дитячі малюнки та власноруч спечені Великодні паски для поранених воїнів.

«Костюми захисту будуть використовуватися нашими лікарями, які оглядають пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію. Ці засоби захисту будуть надані в тому числі у військових частин, де є медична служба. Пасхальні куличі – це також моральна психологічна допомога, яка допомагає нашим пацієнтам, які знаходяться на лікуванні, швидше одужати», – сказав начальник Національного військово-медичного клінічного центру «Головний клінічний військовий госпіталь» Анатолій Казимирчук.«Цього року в Україні Великдень буде проходити у дуже важких умовах, коли у нас одночасно йде боротьба на два фронти. На Сході країни, де наші герої військовослужбовці захищають цілісність і незалежність України. Другий фронт – у лікарнях, де наші медики стоять на захисті здоров’я і життя українців», – зазначила Марина Порошенко.

Вона також підкреслила, що допомога лікарям – це не лише необхідне забезпечення медзакладів, а й дотримання відповідних рекомендацій щодо соціальної дистанції. «Ми розуміємо, що не тільки допомога захисним засобами і обладнанням сьогодні потрібна для наших медиків. Це і соціальна дистанція. І ми, розуміючи це, передаємо сьогодні перед брамою Київського військового шпиталю наші великодні подарунки», – зазначила дружина п’ятого Президента України.

Марина Порошенко розповіла, що традиційно щороку випікає великодні паски за перевіреним серійним рецептом. А цього року до неї приєднались і доньки.

«Ми з моїми доньками власноруч випікали ці паски, щоб наші військовослужбовці, які через поранення не можуть зустрічати і святкувати Великдень зі своїми родинами, відчули те диво паски і нашу вдячність», – наголосила Марина Порошенко.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії