Тисячі продуктових наборів від Фонду Порошенка відправлені пенсіонерам та людям з інвалідністю (фото, відео)

 

Перша партія продуктових наборів, придбаних коштом Фонду Порошенка, відправилась з Відкритого офісу партії «Європейська Солідарність» по всій Україні.

Це допомога тим, хто перебуває в зоні ризику – людям похилого віку, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям.

За тиждень на онлайн платформі «Солідарність» v2020.org.ua зареєструвались кілька тисяч людей – і волонтерів, і тих, хто потребує допомоги.

Найбільше пенсіонери, багатодітні сім’ї та люди з інвалідністю потребують елементарних речей – доставки продуктів харчування. Адже вони перебувають у групі ризику і мають залишатися вдома. До того ж, у магазинах різко зросли ціни на основні продукти, а нерідко їх і просто вже немає на полицях.

Саме тому коштом Фонду Порошенка закуплені цукор, борошно, крупи, олія, печиво та інші продукти тривалого зберігання. Кілька днів поспіль у Відкритому офісі «Європейської Солідарності» волонтери, активісти ГО «Справа Громад» та «Солідарна Молодь» формували три тисячі коробок з продуктами. До цієї роботи особисто долучилися Петро і Марина Порошенко. І вже сьогодні ці набори роз’їхалися в різні області України до своїх адресатів.

«Відкритий офіс партії «Європейська Солідарність» на кілька днів перетворився на конвеєрну лінію, на якій споряджаються пакунки для людей, які не можуть вийти з дому і потребують доставки продуктів першої необхідності, для того, щоб підтримати себе або своїх близьких. В цих пакунках продукти, які в першу чергу потрібні для того, щоб підтримувати життєдіяльність, енергетичний баланс», – повідомив народний депутат, генерал-лейтенант Михайло Забродський.

 

«Ми це робимо не тільки тому, що ми можемо і хочемо допомогти, а ще й щоб заохотити інших людей так само долучатися до цих процесів. Допомагати насправді є просто і не надто дорого. Треба тільки хотіти бути ближчим до свого сусіда, друга, знайомого, ближнього», – закликала народний депутат Софія Федина. Вона також наголосила, що пріоритетної підтримки сьогодні потребують медичні заклади, які приймають на себе перший удар епідемії.

«Є катастрофічна потреба в обладнанні. Якщо говорити про мій рідний Львів, то можна говорити про хоча би про якусь мінімальну потребу, десь маємо близько 60-70 діючих апаратів штучної вентиляції легень. Але ми маємо багато госпіталів, зокрема госпіталь ветеранів, 8-ма клінічна лікарня, де майже нічого толком немає. І якщо йдеться про великий наплив людей, то тоді будуть не здатні закривати ці потреби», – зазначила Софія Федина.

 

«Ми всі бачимо, що пандемія коронавірусу охопила весь світ. Україна не виняток, і сьогодні вже стало зрозумілим, що нас чекає затяжний, тривалий карантин. Тисячі людей опинилися в скрутному становищі. В цій ситуації «Фонд Порошенка» вирішив допомагати в різних напрямках. Наша команда відправила велику кількість медичного оснащення в інфекційні відділення, відділення швидкої допомоги та інтенсивної терапії по всій Україні. А сьогодні ми укомплектовуємо 3 000 продовольчих наборів для людей, які гостро потребують нашої допомоги», – зазначила Марина Порошенко.

«Я хочу подякувати всім волонтерам і благодійникам, які на сьогоднішній день вже зареєструвалися на нашому сайті. Це дійсно те, що об’єднує людей і не один раз доводило – українці в складних ситуаціях об’єднуються, щоб разом подолати проблеми», – наголосила Марина Порошенко.

 

Нагадаємо, що Фонд Порошенка вже профінансував відновлення 10 апаратів штучної вентиляції легень для Київської лікарні швидкої допомоги; передав комплекти реанімаційного обладнання у лікарні Дніпра, Львова, Одеси, Вінниці, Тернополя – монітори пацієнта, пульсоксиметри, ларингоскопи, хірургічні відсмоктувачі, шприцеві насоси; профінансував купівлю апарату ШВЛ у 8-й міській лікарні у Львові. Найближчим часом коштом Фонду будуть відновлені апарати ШВЛ у Вінницькій обласній дитячій лікарні та лікарні в Миколаєві.

Джерело

 

Депутати з фракції «Європейська Солідарність» в партійному офісі збирають продуктові набори

 

У Відкритому офісі партії «Європейська Солідарність» народні депутати долучилися до волонтерів та активістів, які вже кілька днів поспіль формують продуктові набори для людей з так званої «групи ризику» – пенсіонерів, людей з інвалідністю, багатодітних сімей. Софія Федина, Микола Величкович, Микола Княжицький, Вікторія Сюмар, Михайло Бондар, Ірина Фріз, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Ахтем Чийгоз, Марія Іонова, Максим Саврасов, Ірина Геращенко об’єднались в цьому гуманітарному конвеєрі.

Лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент України Петро Порошенко особисто подякував волонтерам та активістам, які приєднуються до ініціативи по всій країні, допомагають людям літнього віку та лікарям, адже саме медики сьогодні стоять на передньому краї боротьби з коронавірусом.

«Тут наші депутати, дуже багато волонтерів, наша молодіжка, доєдналися військові. Ми познайомилися колись в Попасній, а зараз будемо разом пакувати пакети тим, кому потрібна допомога. Для літніх людей, для родин загиблих і поранених, для ветеранів війни. Я щаслива стояти на упаковці, тому що ці коробки підуть і в мою рідну Черкаську область. Давайте допомагати один одному, бо цей складний час вимагає солідарності», – розповіла у відеощоденнику співголова фракції Ірина Геращенко.

Коштом Фонду Порошенка придбані продукти харчування, які дозволять людям не порушувати режиму карантину. Це крупи, цукор, олія, печиво, консерви. Три тисячі наборів вже відправили в різні регіони України.

Люди, які потребують допомоги, реєструються на платформі «Солідарність» v2020.org.ua. На цій же платформі реєструються і волонтери, які на місцях можуть надавати допомогу своїм співгромадянам – приміром, ходити за продуктами та ліками або підвозити медиків на роботу.

«Мені приємно, що сайт «Солідарність» вже набрав таку кількість лбдей. Я впевнена, що в нас достатньо сил для того, щоб з цим справитися. Сьогодні перша партія 250 наборів, піде на Харківщину, де ми нещодавно були на виборчому процесі і отримали друге місце», – зазначила Ірина Фріз.

«Коли нас багато, коли ми всі разом, то робота йде дуже-дуже швидко. Ми дуже вдячні усім, хто сьогодні долучається, тому що це дасть можливість більшій кількості людей допомогти. Я рада повідомити, що ця допомога піде і на Закарпаття», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Я завжди казав, що украінці настільки самоорганізоване, що вони не залежать від того, що якісь чиновники чи представники влади щось зробили або не зробили. Українці протягом останніх десятиліть завжди були прикладом того, що ми разом і ми обов’язково переможемо», – наголосив Ахтем Чийгоз.

Фонд Порошенка вже передав реанімаційне обладнання у лікарні Львова, Одеси, Дніпра, Вінниці та у Монастириську лікарню Тернопільської області; профінансував відновлення 10 апаратів штучної вентиляції легень для Київської лікарні швидкої допомоги; оплатив купівлю апарату ШВЛ для Львівської лікарні. Ще кілька апаратів ШВЛ коштом Фонду будуть відновлені у Вінницькій обласній дитячій лікарні та в лікарні Миколаєва. Корпорація «Рошен» також закупила 10 тисяч захисних костюмів для медичних працівників.

Джерело


Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Вчора весь день я милувався загравами на обрії, які ближче до вечора перейшли у повноцінне північне сяяння. Це палали пердаки у шанувальників ЗЕ. Якби від злості та люті можна було б видобувати електрику, вчора еноргобюджет України був би закритий на рік вперед. Шанувальників ЗЕ збурило те, що на офісі Європейської Солідарності волонтери пакували продуктові набори для пенсіонерів і малозабезпечених громадян. Великим колективом. З генералом Забродським на згущінці і Мариною Порошенко на гречці. На підборах, у берцях, у кросівках, у модельних туфлях. Хто на що багатий.

І так. Упакували 3000 комплектів продуктів, тоді як заявок прийшло лише на 2000. З понеділка ГО «Справа громад» починає пакувати нову партію посилок.

Весь день вчора від шанувальників ЗЕ лунало: «Та краще б ви!…» Коротше, халяви хотіли. Причому, за моїми спостереженнями, найбільше халяви хотіли ті, кому вона не потрібна в принципі, самі себе забезпечити здатні. Гарантію даю, пенсіонерці поверхом нижче ці особи банки тушонки не занесуть. Натомість… «Піар!» – волали вони. Хай так. То чому ж не попіариться Коломойський? Бо рахунки заморожені? Останню яєчню на трьох ділить? Чому не попіариться «Квартал 95»? А офіційний мільйонер президент Зеленський? Скромний він? Тоді чому б йому було не попіаритися на вчасному забезпеченні України тест-системами на COVID-19, яких на момент оголошення карантину не було? Відповіді очевидні. Жлоб – це діагноз. Незалежно від того, жлоб на своїх двох чи жлоб на Мерседесі. Це люди щирі – щирі по різному, жлоб неоригінальний завжди.

Так, вантажі, які пакували волонтери, оплатив Фонд Петра Порошенка. Так само як медтехніку, маски, медичні костюми, ліки і ще багато іншого. Так, більшість тих, хто це отримає, за Петра Порошенка не голосували. Більшість і зараз дулю в кишені тримає. І що? Від того наша країна перестає бути Україною? Від того всі вони перестають бути нашими громадянами? Волонтери, коли на фронт вантажі перли, сильно думали, що за їхніми спинами ¾ населення втомлювалися від війни на дивані? Мене в серпні 14-го зупинило по дорозі на фронт видовище цілого поїзду наших співгромадян, які їхали в уже окупований Крим на сонечку грітися? В той час, коли на Савур-Могилі…

Є речі, які треба робити от просто тут і зараз. А все решта буде потім. Зараз як раз той самий випадок. Чимало наших громадян потребують допомоги. І так, хай це буде піаром. Я закликаю всіх наших багатіїв піаритися так само, а краще дужче. Від мільйонера Зеленського починаючи.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Усі відео