Петро Порошенко підтримав кримськотатарський телеканал ATR (відео)

 

Петро Порошенко підтримав кримськотатарський телеканал ATR: Ви – інформаційна зброя для захисту від російських фейкових новин

«Європейська Солідарність» висловлює обурення затримкою державного фінансування кримськотатарського телеканалу ATR. Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в ефірі телеканалу.«Ми дуже обурені затримкою у фінансуванні ATR, відкритті відповідної бюджетної програми. Я сподіваюсь, що це – технічні проблеми, які не можуть вирішити, виплутатись із цього бюрократичного лабіринту», – сказав лідер партії.

«Але ні журналісти, ні глядачі  телеканалу ATR не повинні від цього страждати», – наголосив Порошенко.

«Для нас надзвичайно важливий пріоритет – це кроки для підтримки України, її територіальної цілісності і робота по недопущенню інформаційної атаки з боку країни-агресора проти цілого народу і цілої держави», – зауважив п’ятий Президент України.

«Тримайтеся. «Європейська Солідарність» і Петро Порошенко точно з вами», – додав він.

Лідер «Європейської Солідарності» також подякував за неймовірну роботу, яку журналістський колектив та всі, хто причетний до каналу ATR, робили остання п’ять років.

Петро Порошенко зазначив що пишається тим, що перші бюджетні кошти на фінансування каналу були спрямовані за часів його президентства.

«Я вважаю це надзвичайно важливою державною справою, якщо хочете – інформаційною зброєю проти фейкових новин, проти захоплення Росією інформаційного простору. Зброєю, яка дозволяє нам захищати суверенітет України і надавати тверду надію тим, хто перебуває на території незаконно анексованого, окупованого Криму і чекає Україну», – наголосив політик.

«Хочу наголосити, що в  своїй роботі канал ATR вийшов далеко за межі кримськотатарської спільноти. Недооцінювати його важливість для  кримськотатарського народу буде великою помилкою», – переконаний Порошенко.

Петро Порошенко також зазначив, що у складі «Європейської Солідарності» є такі легендарні особистості, як лідер кримськотатарського городу Мустафа Джемілєв та Ахтем Чийгоз – справжній герой, який, перебуваючи в російських в’язницях, незаконно розташованих на території окупованого Криму, зберіг вірність кримськотатарському народу та Україні.

Джерело

 

Петро Порошенко: Ми залучимо всі правові механізми для відновлення фінансування телеканалу АТR – як українські, так і міжнародні

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» наголосив, що за потреби залучить всі необхідні політико-правові механізми для поновлення фінансування кримськотатарського телеканалу АТR. Про це він заявив в ефірі телеканалу. Порошенко зазначив – якщо з’ясується, що фінансування припинене внаслідок цілеспрямованої політики нинішньої влади – це буде означати роботу на країну-агресора.

«Я буду звертатися до правоохоронних органів, якщо це є  цілеспрямована державна політика по знищенню кримськотатарського каналу АТR. Я твердо переконаний, що тоді це буде означати не просто некомпетентність тих посадових осіб, які мали вирішити це питання, а це вже будуть елементи русифікації України, роботи на країну – агресора, яка буде займати абсолютно іншу, кримінальну кваліфікацію і класифікацію. Звичайно, що ми також не будемо залишатися осторонь, якщо ці підозри підтвердяться», – наголосив Порошенко.

«Найближчим часом я підпишу звернення до Кабінету міністрів України, прем’єр-міністра, міністрів фінансів, культури і запропоную свої пропозиції. Оскільки як я розумію, в законі України «Про державний бюджет» відповідна програма існує. І зараз я не можу навіть уявити, щоб хтось намагався забрати ці гроші у кримськотатарського народу – у ATR», – зазначив п’ятий Президент України.

«Якщо ці кроки не допоможуть – ми точно будемо звертатися до міжнародної громадськості, оскільки це виходить за межі виключно українського питання. Всі свої міжнародні зв’язки ми також долучимо до того, щоб захистити ATR і його право на мовлення, право доносити правду глядачам – як кримським татарам, так і української національності», – додав Порошенко.

«Всі українці мають об’єднатися для того, щоб захистити ATR», – підкреслив Петро Порошенко.

Джерело

 

Крим не може бути предметом жодних торгів – Петро Порошенко в ефірі телеканалу ATR

Питання Криму не може бути предметом жодних торгів чи розмінів із країною-агресором. Крим – це Україна без будь-яких інших  варіантів. Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в ефірі кримськотатарського телеканалу ATR. Порошенко закликав українців підтримати телеканал ATR і запевнив, що докладе усіх зусиль, аби бюджетне фінансування телеканалу було відновлене.

«Хочу наполегливо порадити – довіряйте ATR. Я висловлюю тверде переконання, що він відновить своє мовлення в ефірі. Ми не допустимо його закриття.

Команда «Європейської Солідарності» пліч-о-пліч з журналістським колективом телеканалу ATR, з кримськотатарським народом, з усіма українцями Криму. І ми не дамо втратити віри і надії, що Крим український, що Крим має якнайшвидше повернутися в Україну і Крим не може бути предметом жодних розмінів, жодних торгів, жодних здач національного суверенітету України», – підкреслив Порошенко.

«Правда з нами, міжнародне право з нами і перемога буде за нами», – додав він.

Джерело

 

Поділитися:
Share