Офіс Президента і ДБР незаконно стежать за Петром Порошенком

Очевидно, Офіс Президента і ДБР незаконно стежать за Петром Порошенком, його розмовами і переписками.

Публічне «запрошення» на допити, не передбачене жодними нормами КПК, на 21 та 24 січня пролунало через півтори доби після того, як Порошенко забронював квитки для поїздки до Швейцарії туди на 21 і назад на 25 січня. Графік допитів тут же наклали на графік поїздки.

Щоб не давати владі приводів для спекуляцій, Порошенко вирішив скасувати цей візит і здати квитки. Однак, явка на допити можлива лише за умови належного вручення повісток у відповідності до Кримінального процесуального кодексу України.

Джерело

 

Довідка:
21-24 січня світова еліта збереться в швейцарському Давосі на Щорічну зустріч світових лідерів, керівників підприємств, науковців та представників громадянського суспільства. В цьому році виповнюється 50 років з дня проведення першого Всесвітнього економічного форуму.
Володимир Зеленський і Олексій Гончарук збираються взяти участь у Всесвітньому економічному форумі. Також там будуть присутні бізнесмен Віктор Пінчук, гендиректор ДТЕК Максим Тимченко, підприємець Вадим Новинський і міністр МЗС Вадим Пристайко.

 

Адвокат Ігор Головань: План політичних переслідувань Порошенка продовжує втілюватись у життя

Ігор Головань

План політичних переслідувань Петра Порошенка, про який стало відомо завдяки записам з кабінету екс-директора ДБР Романа Труби, продовжує втілюватися у життя. Про це пише адвокат п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка Ігор Головань у блозі на «Українській правді» «Про ДБР, повістки і брехню»:

«Трубу усунуто, але бруд, що залишився, поки що не прибрано новим керівництвом ДБР.

Якщо нове керівництво взагалі збирається відновлювати законність.

План політичних переслідувань Петра Порошенка, який ми мали можливість добре розчути з опублікованих записів “Трубу прорвало” продовжує втілюватися у життя. Зокрема в частині “щоб ходив на допити”.

Вже досить довгий час мережі розповсюджувалися чутки про начебто численні неявки Петра Порошенка за викликами на допити у якості свідка. Однак всі зареєстровані провадження – фейк, допитувати Петра Порошенка нема про що. Тому виконавці замовлення і розганяють “PR-хвилі” про начебто “неявки”.

Порядок вручення свідкам повісток врегульовано КПК. Жодної повістки Петро Порошенко не отримував.

02 січня 2020 року я звернувся до Т.в.о. Директора ДБР І.В. Венедіктової з вимогою розслідувати появу інформації про виклики на допит на сайті strana.ua

Відповіді до цього часу не надходило, однак наступного дня ймовірний учасник діалогів “Трубу прорвало” начальник третього слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань ДБР пан Олег Корецький виступив з відеозверненням, де спростовував факт розсилки повісток на порушення вимог закону. Як тепер бачимо – брехливо.

14 січня 2020 року я знову звернувся до Т.в.о. Директора ДБР І.В.Венедіктової вже з вимогою надати підтвердження вручення Петру Порошенку повісток.

Жодних підтверджень по сьогодні не надано.

Натомість вже згаданий ймовірний учасник діалогів “Трубу прорвало” Олег Корецький 14 січня 2020 року близько 17-30 особисто відвідав мій скромний офіс. Не заставши мене на місці, залишив кілька “повісток” без номерів і дат.

Вчора, 17 січня 2020 року о 21-40 той же Корецький прислав мені кілька сканів повісток у мессенджері WhatsApp. Нагадаю, цей персонаж 3 січня “спростував інформацію про поширення повісток про виклик на допит через засоби масової інформації та мессенджер “Телеграм””. Але ж месенджер WhatsApp теж КПК не передбачено. І повістки закон вимагає вручати особі, що викликається, а не адвокату.

Нарешті, сьогодні вранці на сайті ДБР з’явилося повідомлення про виклик Петра Порошенка для допиту у якості свідка на 21 і 24 січня, однак “повістки” опубліковано лише на 24 січня.

Петро Порошенко – публічна особа, вручити йому повістку належним чином не є проблемою для слідчого, який знає і поважає закон.

На жаль, у ДБР таких слідчих на сьогодні не знайшлося.

Все вищенаведене свідчить, що ДБР не бажає або просто не здатне здійснювати виклики відповідно до норм закону, продовжує політичне переслідування Петра Порошенка на виконання вказівок учасників діалогів “Трубу прорвало”.

Закон в Україні один для всіх, слідчі ДБР мають діяти виключно у відповідності до закону і потурати їм у скоєнні правопорушень ми не будемо. Навпаки, примусимо слідчих ДБР поважати кодекс.

Показово, що слідчі ДБР послідовно працюють на інтереси держави-агресора.

Почалося все з “справи моряків”, яку росіяни використовують для дискредитації позиції України на міжнародній арені.

Продовжується “справою про Мінські угоди”, яка навіть за визнанням її ініціатора відомого агента впливу РФ Портнова є порожньою і до вироку не дійде, однак шкоди інтересам нашої держави ДБР своїм “розслідуванням” завдасть чимало.

Наполягаємо на швидкому і об’єктивному розслідуванні фактів організації політичних переслідувань, що стали відомі з записів “Трубу прорвало”.

Вимагаємо негайного закриття зареєстрованих за завідомо неправливими повідомленнями Портнова проваджень, притягнення Портнова до кримінальної відповідальності за завідомо неправдиві повідомлення про злочин.

Вимагаємо також на притягненні до відповідальності всіх організаторів і виконавців політичних переслідувань, що фігурують в опублікованих записах “Трубу прорвало”».

Джерело


Олена Монова

Несколько наивно было бы рассчитывать на то, что после выпиливания Трубы из ДБР там все вдруг расцветет и заколосится пышно. С чего бы вдруг, если у нас повсеместно образовалась идиократия.

Однако вызов Порошенко на допрос через видео в фейсбуке затмил все мои самые разнузданные порнографические фантазии.

И главное такой блокбастер сняли, штовы, Тарантино вздернулся. Тревожная музыка, саспенс, зловещий портрет барыги, полицейские сирены, жаль, на кровищу пожлобились.

Смею напомнить, что этот праздник случился с нами меньше года назад, а мы уже порвали все баяны.
И если вдруг завтра я увижу суд в вайбере, то не смогу смеяться от усталости.
Вы бы хоть паузы иногда делали, ондатры потыканные, сил же никаких не осталось.

Куди не кину оком стомленим… ©