Фракція «Європейська Солідарність» підготувала низку запитів до СБУ і президента Зеленського щодо порушення українського законодавства і дозволу на в’їзд в Україну особам, які підтримали анексію Криму, публічно називають анексований РФ півострів спірною територією і виступали на окупованій українській землі. Про це повідомила співголова фракції Ірина Геращенко.

«Зокрема, мова йде про актора «Сватів» Федора Добронравова (нагадаю, серіал повернувся на наші блакитні екрани після зміни влади, а тепер і «кримнаші» до нас в гості пруться). Й щодо Dr. Alban, який виклав у мережу фото з президентом і подякував йому, що той в обхід заборони допоміг в’їхати в Україну», – зазначила Ірина Геращенко на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Закривати очі на порушення українських кордонів – це сприяти легітимізації анексії Криму. Це неприпустимо. Неможливо навіть уявити собі, щоб будь-яка країна з такою легкістю прощала неповагу до територіальної цілісності і суверенітету, закривала очі на підспівувачів окупантів. А влада ще й знаходить час на зустрічі та фото з подібними персонажами», – наголошує співголова фракції.

Вона також нагадала, що знімальну групу телеканалу Міністерства оборони Російської Федерації після запиту «Європейської Солідарності» правоохоронці видворили з території України.

«Після нашого запиту до СБУ щодо журналістів «Звєзди» на Майдані, їх таки видворили з України. Це правильно», – переконана Геращенко.

Джерело


Ірина Геращенко

Тепер на Майдані можна зустріти телеканал «Звєзда», засновником якого є МО РФ, де українських військових називають «каратєлі». Дівки, які ще вчора селфачилися з бойовиками, роблять стендапи на місці розстрілу Небесної Сотні. А СБУ коментує, що слідкує, й поки шо «звьозди» законів не порушили.

Fb рясніє афішами, що скоро в Київ з лекціями приїде вчити нерозумних провінціалів, ах-ах-ах, звізда російського лібералізму, сама мадам Хакамада, все більше схожа на нєстарєющєго Валерія Леонтьєва (може і він скоро примчить). Й не біда, що русскій ліберал чомусь завжди закінчується на українському питанні , а на питанні «чий Крим» взагалі ламається.

В Україні вже чекають «сватів», які не вилазили з окупованого Криму, але їм зняли заборону на в’їзд, бо ж мільйонам споживачів серіалів і Ква – «какая разніца».

Вже й Dr Alban, який вважає Крим суперечливою і невизначеною територією й бував на нашому окупованому півострові, викладає фото з Зеленським і дуже дякує. Цьому діячу було заборонено в’їзд в Україну. Але спрацювало телефонне право. Особисто президент подзвонив куди треба і … s’il vous plaît.

Кордони держави, повага до них – це один з маркерів ставлення до України. Тих, кому не все рівно. Або какаяразніца.Чекаємо на Путіна з хлібом-сіллю?..


Volodymyr Ariev

Президент какаразніц сьогодні ще раз довів, що йому байдужий Крим. Він готовий здавати українську територію, готовий потакати окупантам. Пара-трійка ритуальних висловлювань за всю каденцію не перекривають дій. А вони красномовні. Під час обміну він «забув» про кримських татар, які потрапили в російські та кримські тюрми через неприйняття анексії, за єдину Україну. Кримські татари є головною спільнотою протидії агресорам на півострові, Зеленський їх відверто і навіть показово ігнорує.

Тепер ось черговий співун окупантам, забанений через це на в’їзд, за особистою протекцією Зеленського допущений в Україну. Мало того, Зеленський одноосібно порушив закон, який встановлює пряму відповідальність іноземних громадян за відвідання окупованої частини України в незаконний спосіб (!!). І з цього приводу юристи мають вже подавати в ДБР заяву про злочин. Хоча результат передбачуваний, бо тепер ДБР за законом, протягнутим слугами Зеленського, очолюватиме 100% своя людина. Хоча і щойно звільнений попередник теж був сервільним до огиди.

Але окрім юридичного є і політичний аспект: як тепер боротись проти західних політиків, які незаконно їдуть в Крим на догоду Путіну? Як довести, що вони порушують, якщо Зеленський вибірково все прощає?

Поточний очільник країни своїми забаганками створив чергову проблему. І тепер мені стало остаточно зрозуміло, чому зняли з кінопрокату мультфільм «Король віслюк». Бо наш король не терпить конкуренції.


Іванна Климпуш-Цинцадзе

– На питання “хто я” Президент моєї країни далі шукає відповідь,

– Народження політичної нації українців нівелюється тим, кого раби намагаються вивищити на Мойсея,

– ДБР тоне в порваних трубах,

– В Раді реєструють новий проєкт регламенту, що додає акордів у похоронний марш парламентаризму,

– Закордонні артисти, після заборони в’їзду в Україну через виступи в Криму, приїжджають на “Вєчєрній квартал” (і вже мало хто реагує на чергове втручання в роботу правоохоронних органів чи то Президента, чи то представників його Офісу),

– Хакамаду, яка аплодує анексії Криму, за гроші йдуть слухати українці…

Все це – в переддень Різдва, завтра святкуватимемо народження Христа.

Чи принесе нам це народження нову надію?

Сил, мудрості і витримки нам…


Mason Lemberg

Проблема навіть не в тому, що в Україну потрапив черговий ортіст, який співпрацював з окупантом, виступаючи в окупованому Криму. В нас тут цілий лідєр нібито проєвропейської парламентської партії їздить потрусити задом перед олігархами в Білорусію, колонію окупанта.

Проблема навіть не в тому, що Зеля фактично здійснив корупційний злочин, втрутившись в роботу СБУ і привізши на територію України порушника в догоду комерційним інтересам власного бізнесу. Трампа за щось подібне відправляють у відставку з тою різницею, що Трамп лобіював власні політичні інтереси, а Зеля власні комерційні.

Проблема навіть не в тому, що після виборів в нас почався тотальний падіж поголів’я антикорупціонерів, а ті, хто вижили, захворіли сліпотою і копрофагією.

Проблема навіть не в тому, що в нас не працюють хвальоні антикорупційні організації. Нахріна ми створювали ті всі НАЗК, НАБУ, АК-суди, нахріна витрачаємо на них мільярди, якщо в умовах тотальної корумпованості влади на чолі з клоуном вони мовчать?

Проблема в тому, що воно бреше.
Бреше постійно.
Живе брехнею і в брехні.

Проблема в тому, що воно здає інтереси держави навіть заради копійчаних власних інтересів. Ціна того лабуха – пляшка пива в базарний день.

То ж можна собі тільки уявити, що стоїть за ганебними газовими контрактами, здачею територій, ганебними безпричинними поступками у вигляді формули Штайнмайєра і виміняними на таксистів скотами-терористами.


Владимир Завгородний

Смотрите, значит, как выходит.

Доктор Албан — это рэппер такой из моего детства, я даже удивлён, что он всё ещё живой, поехал в Крым, петь там и танцевать. И стал, соответственно, невъездной в Украину.

А тут Зеленский щёлкнул пальцами и опять всё тип-топ, доктор Албан может теперь петь и танцевать в Украине тоже. Исправлена вселенская несправедливость. Потому что международные законы, внешняя политика, национальные интересы — это х*йня, можете их в жопу себе запихать. А доктор Албан — это… это… это, не знаю, что. Ни одной его песни не могу вспомнить. Но, наверное, он очень дорог Зеленскому. Может быть, любимый музыкант его детства. Может, эротическая мечта. Но уж всяко выходит дороже, чем национальные интересы этой вашей смешной страны, которую придумали австро-венгры, и которую давно пора упразднить как недоразумение, мы уже над этим работаем.

Конечно же, легко представить себя на месте наших героев. Скажем, был бы я президентом. И мой любимый исполнитель почему-то сошёл бы с ума и поехал в Крым. Но поскольку существуют большие различия между мной и Зеленским, то давайте предположим, что любимым исполнителем был бы не негр преклонных годов, чьих песен я не знаю, а Пол Масвидал из группы “Cynic”. Ну вот предположим, что он поехал в Крым, потому что ему сказали, что там в Симферополе есть гей-клуб “Любители пощекотать музыкальный талант”, и в нём есть такая штуковина, которая делает такое, чего ни одна другая штуковина не может. И он купился, и поехал, и дал концерт, и потом пошёл в клуб, но вместо клуба там был патриотичный ганделык “Родная гавань, камни с неба”, где Масвидала и от3,14дили, потому что “а чё это он, пед*ила, тут ходит?”.

И вот представим себе, что сложилась такая ситуация. Мой любимый исполнитель не может давать концерты в Украине из-за собственной тупости. А я президент, и могу ему помочь.

Здесь было бы второе важное отличие. Я бы сказал: “Дорогой друг, раз уж так вышло, давай сделаем хорошую мину при плохой игре. Скажи, мол, так и так, дурак был, не понял, я больше не буду, Крым – это Украина, простите меня. И мы тебе разрешим въезд, и всё будет хорошо.”

Потому что даже прогибать под себя законы надо с уважением. Или хотя бы с видимостью его.

Но в случае с доктором Албаном было иначе. Потому что президент Зеленский ему сказал: “Дорогой друг, да пошли они все на х*й, эсбэу это, законы, интересы, не обращай внимания, я тут король, а они чернь, кто их спрашивает, я что хочу, то и делаю, приезжай, дорогой, вместе им нассым в рожи со сцены, они это любят”.

Как-то так вышло пока.
И даже доктора Албана не от3,14дили, ни в Симферополе, ни здесь.


Валерій Прозапас

“Навіть якщо б у нас анексували 100 Кримів, я б все одно пустив на корпоратив “Кварталу” одного dr.Alban”.

І взагалі, не пускати в Україну афроамериканця за незаконне відвідування Криму після того, як за те саме пустили білого дауна зі “Сватів”, – це расизм.

А тепер найвпливовіший стане ще впливовішим, знімати з РФ санкції по плечу тільки найвеличнішим.

* * *

Ну дійсно, чого ви придираєтесь?

Двоє українців з окупованого Криму згниють в лагерях, зате президент нам забезпечив купу позитивних емоцій – неважливо же, ми же должни бить єдіни под какаяразница какімі памятнікамі.

В малоросійськой губєрнії.


Serg Marco

Ну чтож.
Доктор Албан, выступавший в анексированом Крыму, приехал попеть в шоу Квартала, которым в том числе владеют глава СБУ Баканов и Президент Украины Зеленский.

Пользуясь ручным управлением и положением, которое позволяет нарушать закон, притащили на корпоратив, типа который помог им заработать немного денег.

Епоха гідності закінчилась. Иц май лайф.

По Добронравову тоже спасибо. Ждем возвращения Пореченкова. И только по невинным Рифу, Яне Дударь и Юле Кузьменко тупо нема повноважень. Им просто не повезло не участвовать в программе Квартала. Вот такой вот черный юмор…


Victor Tregubov

Вообще, эта история с Доктором Албаном мне напоминает сразу ряд классических произведений.

Во-первых, анекдот про “если бы я был король, я был бы богаче короля, потому что я еще немножечко бы шил”.
Во-вторых, Шуру Балаганова с его “я машинально”.
В-третьих, “от него кровопролитиев ожидали, а он Чижика съел”.

Барыга-коррупционер, которого мы заслужили, на этот раз настоящий. Который продает страну и совершает служебное преступление не за миллиарды, а за то, чтобы в его говношоу мог выступить певец, популярный в мезозое.

Мы из драмы переместились в анекдот.


Роман Кулик

Чогось подібного і чекали – використання посади в приватних цілях. Шведський виконавець Dr. Alban незаконно їздив на гастролі в Крим і отримав заборону на в’їзд в Україну. Але приїхав і виступив на Кварталі, запостив в інстаграм фото з президентом та подякою, що посприяв за в’їзд. Це класичний конфлікт інтересів, бо Зеленський досі отримує прибуток від Кварталу. Цікаво, що Dr. Alban виступав у Краматорську ще у вересні, тобто порішали за нього давно, просто це випадково випливло тільки зараз. Швидко зорієнтувались рєбята.

В сукупності з іншими ситуаціями це і складає враження повної несерйозності відношення до Криму – Dr. Alban в інсті пише “спірний півострів”, ну і норм. Пощастило, що відміни заборони “сватів” та заборони на в’їзд Добронравову юристи Зеленського добились в суді, а то довелось би і тут ручним втручанням, а це було би більш помітно ніж якийсь третєсортний співак.

Ситуація точно не стане чимось вагомим у відношенні виборців до Зеленського. Дрібний епізод, який навіть не помітять, або ж знайдуть мільйон виправдань у стилі “це все політика, подумаєш, виступав у Криму” і “взагалі ж, яка різниця, дайте людині працювати”. Його “липецькою фабрикою” це точно не стане. Але коли перестануть усе прощати, пригадаємо і цей епізод.


Alex Noinets

Аааааа, я нарешті зрозумів.

Доктора Албана не просто пустили в Україну, щоб він нам заспівав.

Президент України. Втрутився в порядок в’їзду до України. Подзвонив Баканову. Подзвонив Авакову. Подзвонив у РНБО.

І все це для того, щоб доктор Албан заспівав у новорічному кварталі.

Який належить Президенту України.

За який Президент України отримує прибутки, гроші, роялті, проценти.

Тобто.

Це використання службового становища з метою особистого збагачення. Гарантом Конституції.

Маленький гешефтік.

Вова. Ти не лох.

Ти вор. Злодій.

Вийди, розбійник.