«ЄС» вимагає створення ТСК з розслідування фактів незаконного втручання ОПУ в роботу правоохоронних органів (відео)

Кричущі та шокуючі факти систематичного незаконного втручання Офісу Президента в роботу правоохоронних органів потребують об’єктивного розслідування

 

«Європейська Солідарність» вимагає створення у Верховній Раді України Тимчасової слідчої комісії із розслідування фактів незаконного втручання Офісу Президента в роботу правоохоронних органів.Кричущі та шокуючі факти систематичного незаконного втручання Офісу Президента в роботу правоохоронних органів потребують об’єктивного розслідування. Однак, скандал у зв’язку з оприлюдненням розмов директора ДБР Романа Труби зачіпає майже усі правоохоронні органи, і розслідувати не залишається кому. Відтак, єдиний вихід – створити у Верховній Раді Тимчасову слідчу комісію із широким представленням усіх фракцій, у тому числі опозиційних.

На період роботи такої комісії вимагаємо відсторонення від посад фігурантів розмов, із яких випливає їхня причетність до організації замовних політичних переслідувань та інших незаконних дій. Це – керівник Офісу Президента і адвокат Коломойського Андрій Богдан; “на сто відсотків свій” Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, директор ДБР і ад’ютант Андрія Портнова Роман Труба; заступник керівника Офісу Президента адвокат Єфремова Андрій Смирнов, керівник патронатної служби ДБР Олександр Удовиченко, тощо.

З нетерпінням очікуємо також особистої реакції Володимира Зеленського і його політичної оцінки… Тим більше, що учасники розмов посилаються на факт наради в Офісі президента України за участі глави держави, де однією з тем була організація політичних репресій проти Петра Порошенка.

Ми з усією серйозністю поставилися до оприлюднення розмов пана Труби на тій підставі, що 21 вересня він сам публічно повідомив про виявлення у його кабінеті обладнання для прослуховування. А 20 листопада під час прес-конференції Труба фактично не спростував факту розмов, уникнувши виразної відповіді на питання журналістів. Нарешті, зміст розмов ідеально накладається на календар реальних подій, – і очевидно, що ці збіги не випадкові. Із записів розмов прямо випливає, що графік допитів Петра Порошенка складається в Офісі Президента.

Очевидними видаються такі правопорушення з боку фігурантів розмов, як перевищення службових повноважень, зловживання владою, незаконний вплив на слідство, тощо.

Вимагаємо негайного проведення усіх необхідних експертиз з метою насамперед ідентифікації голосів. У разі саботажу цієї ініціативи з боку влади, залишаємо за собою право звернутися до відповідних міжнародних структур.
Ми вважаємо, що влада і фігуранти розмов більше, ніж будь-хто інший зацікавлені в якнайшвидшому створенні комісії і об’єктивному розслідуванні цього касетного скандалу.

Джерело

 

Ростислав Павленко: усі фігуранти «касетного скандалу» мають бути відсторонені від посад

 

Фігуранти так званого «касетного скандалу» – записів розмов у кабінеті директора ДБР Романа Труби – мають бути відсторонені від посад на час слідства щодо незаконного втручання Офісу президента Зеленського в роботу правоохоронних органів.

Про це завив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко. «Європейська Солідарність» вимагає створення у Верховній Раді України ТСК щодо розслідування фактів втручання Офісу президента Зеленського у роботу правоохоронних органів.

«Після касетного скандалу 2000-го року це, мабуть, найбільший скандал з викриттям оборудок, які відбуваються всередині влади, в закуліссі. Тому ми вимагаємо прозорого і неупередженого розслідування цих фактів», – заявив Павленко.

«Тут не вийде заховатися за побіжними коментарями, неправдивими, що, мовляв, це фейк і це несерйозно. Є дуже серйозні речі, тому ми говоримо про необхідність експертизи, яка дозволить чітко встановити, хто є фігурантами цих розмов», – переконаний Ростислав Павленко.

«Також необхідно відсторонити на час проведення слідства тих, хто згадується в цих розмовах – керівників органів, які виконують політичні доручення. Ми бачимо тут низку правопорушень щодо втручання в роботу державних діячів, щодо втручання в роботу слідства, щодо перевищення службових повноважень. Важливо, щоб це розслідування було проведено, тому що це вже не той випадок, коли суспільство може лише терпіти і мовчки спостерігати», – наголосив Павленко.

Джерело

 

Ахтем Чийгоз: Нову владу дратують досягнення Порошенка, і вона влаштовує політичні переслідування

«ЄС» вимагає створення ТСК з розслідування фактів незаконного втручання ОПУ в роботу правоохоронних органів (відео)

Нову владу дратують успіхи та досягнення п’ятого Президента України Петра Порошенка у відстоюванні національних інтересів на міжнародній арені та впроваджені реформ. Команда Зеленського, яка неспроможна продемонструвати свою ефективність, влаштовує політичні переслідування Петра Порошенка, – про це заявив депутат фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз в коментарі журналістам біля будівлі ДБР.

Депутати «Європейської Солідарності» оприлюднили вимогу про створення у парламенті ТСК для розслідування фактів тиску Офісу президента Зеленського на правоохоронні органи. зафіксованих у так званих «плівках Труби».

«Порошенко був і залишається лідером України. І це сильно дратує нову владу», – сказав він.

«На фоні тих успіхів, досягнень п’ятого Президента України Петра Порошенка занадто невиразними та провальними виглядають дії нової влади і всередині України, і на міжнародній арені», – наголосив Ахтем Чийгоз.

Він зауважив: «Це така дрібна, дешева помста. Це неприпустимо».

Джерело

 

 

 

Поділитися:
Share

Усі відео