Прогнозований гол в наші ворота

Джон Смит

Я це прогнозував ще місяць тому. Одразу після новин від цього довбня про згоду на обмін, а не беззастережне повернення моряків. Блокада Керченської протоки повернулася до рівня перед інцидентом.
Дані за посиланням.

Це було дуже легко спрогнозувати. Як тільки клоун дозволив Росії повернути моряків в рамках обміну, а не в рамках беззастережного виконання постанови Міжнародного суду, він дозволив Росії уникнути наслідків.

Наслідки вже цієї дії добре розуміло попереднє керівництво, і не розумів некомпетентний клоун, для якого політика – це позвоніть в Москву і обо всьом договорітса. Для якого інцидент в Керчі – єто “зачем ви паслалі наших мальчіков на убой?”, а не добре продуманий елемент морської війни ворога проти нас.

Тепер цей дебіл привіз гол в наші ворота. Керченська протока – це наша торгова комунікація. Ворог її зараз перерізав.
Безкарно.
Завдяки Зеленському.


Минтранс РФ намерен расширить запретную зону для плавания возле Крымского моста

Отмечается, что координаты, в пределах которых будет установлена закрытая для судоходства зона, предоставила Росгвардия. Приказ Минтранса России об установлении этой зоны должен быть издан не позднее 1 декабря текущего года.

Согласно приказу, в указанную зону будет запрещен заход любых плавсредств, за исключением кораблей, катеров и судов Росгвардии, ВМФ, федеральных органов безопасности и судов, занимающихся обслуживанием Крымского моста.

Проект приказа опубликован на официальном портале проектов нормативно-правовых актов.

 

 

 

 

Фото © Sergey Volkov (@wolchok)

Усі відео