Стрілочники

Іван Хомяк

Не знаю чи стежите ви за міжнародними новинами, тому зроблю для вас невеличку політінформацію.

Я завжди стверджував, що Трамп є пропутінська “нехороша людина”. І тут, на просторах Фейсбуку, багато хто мені доводив, що я не правий. Основою їхніх доказів було два факти, що лише за часів Трампа нам почали надавати військову допомогу, і що деякі міжнародні “акції” трампівської адміністрації направлені проти Московії.

Мої контраргументи. Допомогу надає не адміністрація президента, а Конгрес. Акції ж на міжнародній арені направлені на фінансову стабілізацію РФ – спроби підняти ціни на нафту та зменшити витрати в КНДР та Сирії. Санкції – це компроміс між Трампом і антимосковським консервативним крилом республіканців в Конгресі. Трамп – придурок, але не дурачок. Він не надаватиме відкритої політичної підтримки Путіну, за яким зачекалася лавка в Гаазькому трибуналі. Він накидатиме невинні компліменти, граючи зі своїм електоратом, переконуючи виборців, що Путін – це просто класний чувак. І діятиме завуальовано та непублічно, допомагаючи другану відбілитися та вилізти із підсудної справи.

А тепер мої докази пропутінських дій Трампа.

Доказ перший. Трампівський генпрокурор Барр дав доручення прокурору Дурхаму допитати колишнього керівника ЦРУ Бренана та директора Національної Розвідки Клаппера. Мета допиту: знайти “докази”, що то не російські ФСБешні хакери ламали сервери і свідомість американців на виборах, а це зробила Україна. В.о. голови апарату Трампа Мік Мелвені про це відкрито заявив на нещодавній прес-конференції. Він говорив, повторюючи за Трампом, що Україна – це корумпована країна, це вона, а не Росія зробила втручання в вибори.

Доказ другий. Трамп доручив Рудольфу Джуліані не викручуватися із рашагейту, а перевести стрілки на Україну і Байдена. З травня цього року Джуліані займається двома речами – зустрічається із українськими політиками, шукаючи “докази” українського втручання у вибори, включаючи аналітично-хакерську атаку, і шукає компромат на Байдена. Він має сформувати картину: не ФСБ через хакерів і “лондонський інститут” допомогли Трампу стати президентом, а демократи через Байдена за допомогою держави Україна намагалися здобути перемогу для Клінтон.

Доказ третій. Сирія.
Доказ четвертий КНДР.
Доказ п’ятий…

Ми стоїмо на порозі третьої світової війни. Точніше, світ стоїть на порозі, ми вже в ній “по саме не можу”. Поки що нам відвели роль стрілочників і незабаром нас звинуватять у всіх злочинах, які робила Московія, – від збитого Боїнга до зламу виборів в США. “Часовню також ми”. Порошенко цю ситуацію зміг би розрулити. Теперішні “дурачки” нізащо. Саме тому операція “Стрілочник” почалася в лютому 2019, коли стало зрозуміло, хто матиме абсолютну владу в Україні.

Світові війни починаються тоді, коли кількість агресивних неадекватів при владі переходить певну критичну величину. А неадекватів тягне одне до одного як провідники в навушниках. Саме тому Трампу так подобаються Путін, Ердоган, Ким, Берлусконі та йому подібні.