Епоха кіно для лохів розпочалась

Mason Lemberg
Mason Lemberg

77 796 201 грн. – сума бюджетних коштів, витрачених на утримання пана зеленського і його свити за червень 2019 року.
78 мільйонів за 1 місяць.

На фоні цього досить цікаво виглядає його пролетарсько-гопницький піар про “ссишь, продай авто и сделай дорогу”, “ссишь-те, не летайте на самолетах, не доите бюджет и делайте дороги”.

Дані звідси – (різниця між показниками видатків за січень-червень і січень-травень).А взагалі, так, епоха бідності закінчилася. Для них.
Почалася епоха кіно для лохів.

* * *

Чому презедент найбіднішої країни Європи витрачає на себе в 100 разів більше ніж президент найбагатшої країни Європи?

Епоха кіно для лохів розпочалась

* * *

Попередні 2 пости викликали горіння в так називаємих опонентів, яким Порох досі обгаджує їхні портки.
Чарівною паличкою на нарадах з митниками і мерами махає Зеля, а Порох винуватий, що чарівна паличка не спрацьовує.

То ж попросили мене опоненти порівняти “А скільки витрачав Порох”.
То ж порівнюю. Наглядно. Набагато менше.

Але й це порівняння не є коректним з 2 причин:
1) Не можна порівнювати діяльність Пороха, який працював кожен день і по кілька разів на місяць мав зустрічі з іноземними лідерами, і Зелі, який ходить на концерти Монатіка і кожних вихідних відпочиває. Бо витрати в першому випадку є зрозумілими. В другому – ні.
2) Прихильники Зелі не хотіли цього, їм дуже не подобалося, що Порох стільки витрачає, вони дуже нервувалися з цього приводу, потіли і сильно воняли. Тому вони проголосували за Зелю, який би мав їздити на роботу на велосипеді і жити в комуналці.
Але витрачає він на себе рідного значно більше.

Воно ж не дивно.
Епоха бідності закінчилася.
А лох не мамонт. Він буде жити.
То ж жрі-тє.

Епоха кіно для лохів розпочалась

Державна казначейська служба України. Місячна звітність

* * *

Підсумую вчорашні пости цією картинкою.

Епоха кіно для лохів розпочалась

Було доволі цікаво з дослідницького боку спостерігати, як люди, які 5 років кричали про зубожіння простого наріду, виправдовують марнотратство нового презедента. Це скільки ж половинок вареника можна було купити на 78 мільйонів в місяць?

Було цікаво спостерігати, як люди, які 5 років кричали про грабунок, виправдовують те, що зеля почав грабувати на 20% більше.

Було цікаво спостерігати як люди, які всцикалися від того, що голобородько послав кортежі, і голосували за це, за простого парня с нарота, зараз шукають відмазки в даті прийняття бюджету. Бо ж це Порох змушував зелю літати на пляж в Одесу 2 літаками, возити з собою бусік ментів крім охорони і дорого приймати міжнародні делегації уральських пельменів. Простий парєнь с нарота не хотів, його змусили.

Було цікаво спостерігати як люди, які всцикаються від гопницьких висерів про те, що мер/депутат має продати власне авто і збудувати дорогу, виправдовують марнотратство в розмірах в десятки мільйонів гривень. Чому б не послати нах кортежі, не пересісти на велосипед, не продати бізнес на крові та на ці кошти будувати дороги для людей?

Було цікаво спостерігати, як люди, які 5 років закликали руйнувати інститути влади і тішилися висерам кожного клоуна, який розстрілював парламент чи зупиняв війну, тепер пояснюють, що інститути влади мають функціонувати.

Не треба це пояснювати людям з державницькою позицією. Я та інші знаємо, що презедент має витрачати багато грошей, щоб виконувати свої функції.
От тільки ви, лицемірні пролетарі, типу не знали, брехали 5 років і потім голосували за простого клоуна с нарота на велосипеді.
Якби ви цього не робили, то сьогодні у мене б не було предмету дорікань і предмету розмови. І ви б не горіли через власне перевзування в повітрі та те, що вам сцяють в очі.

А так утріться від зільоной роси божой.

Поділитися:
Share