Корпорація Roshen завершила будівництво будинку для військовоcлужбовців у Калинівці (фото)

У військовій частині в Калинівці, що на Вінниччині, відбулося урочисте відкриття будинку для військовослужбовців. В будинку два під’їзди на 16 квартир загальною площею 1200 квадратних метрів. На будівництво знадобилося 5 місяці та 37 211 998грн.  Це вже другий будинок для військовослужбовців, збудований корпорацією Roshen, в рамках благодійного проекту.

Усі квартири мебльовані шафами та шафами-купе в кожній кімнаті та прихожій, кухонними гарнітурами з вбудованою технікою GORENJE, до складу якої входять електричні варочна поверхня, духовка, посудомийна машина та витяжка. Також кожна квартири укомплектована холодильником. Санвузли обладнані всією сантехнікою, бойлерами на 80-100 л., пральними машинами, дзеркалами і навіть тримачами туалетного.

Такого житла нам не вистачало під час надзвичайної ситуації у 2017 році,відмітив командир військової частини полковник Микола Батюк. – Якби військовослужбовці жили на території військової частини, їхнє реагування на ту ситуацію було б оперативнішим, а збитки меншими. Соціальний проект, який реалізувала корпорація Roshen, –  свідчення небайдужого ставлення до проблем військовослужбовців, Збройних Сил України.

Коли в Україну прийшла війна, вся країна зрозуміла наскільки важлива армія для держави. З відомих причин держава на той час не змогла в повній мірі  надати своїм захисникам належне забезпечення, саме тому наша компанія з самого початку війни на Сході України разом з усією країною долучилась до забезпечення і підтримки української арміїзауважила директор з розвитку соціальних проектів Кондитерської корпорації Roshen, Ірина Пономаренко. – Це будинок, де військові мають відчувати тепло, після важкої і відповідальної роботи. Люди, які визначили для себе пріоритетом захист своєї країни та служіння українському народові, мають жити у належних умовах.

При будівництві багато уваги приділили енергозбереженню:

–  стіни складені з газоблоку товщиною 400 мм, утеплені мінеральною ватою товщиною 100 мм, що покрита штукатурною фасадною системою CERESIT;

– горищне перекриття утеплене пінопластом 200 мм, який захищений цементно-піщаною армованою стяжкою;

– підвальне перекриття також утеплили, для цього використали  50 мм екстрагований полістирол;

– встановлено вікна VHS з двокамерними енергозберігаючими склопакетами;

– покрівля зроблена  з металочерепиці Прушински по дерев’яній кроквяній системі;

– перекриття в домі пустотні залізобетонні з вирівнюючою стяжкою.

В оздобленні використано фарбування стель та стін місць загального користування, в квартирах стіни облицьовані плиткою та поклеєні шпалерами стійкими до миття. Підлоги будинку облицьовані плиткою, в житлових кімнатах поклеєно лінолеум по самонівелюючій стяжці.

Для енергозабезпечення будівлі з урахуванням перспективи було прокладено 700 м кабельну лінію та встановлено в приміщенні клубу трансформатор потужністю 400 кВа, цієї потужності достатньо для живлення ще одної казарми.

Для каналізування будинку було прокладено близько 400 м нової каналізації замість існуючої, що не працювала. Це дозволило перепідключити до нової каналізації існуючий будинок.

Майбутнім пожильцям залишиться лише внести до квартир свої речі та розставити їх по місцям.

Вартість 1 кв.м. квартири становить 24 313 грн.

Спорудження будинку на 16 квартир загальною площею 1200 кв. м тривало чотири місяці та обійшлось в 29 175 966 грн.

Окрім того були виконані роботи по внутрішньомайданчиковій електриці та інженерії, бюджет яких склав – 4 804 356 грн.

На благоустрій витрачено  1 128 000 грн.  Побутова техніка та мебель обійшлась в 1 665 740 грн.

Загальний бюджет будівництва та облаштування житлового  будинку  для військовослужбовців площею 1200 кв. м в Калинівці становить 37 211 998 грн.

Це вже другий будинок для військовослужбовців, збудований корпорацією Roshen, в рамках благодійного проекту. Аналогічний житловий будинок Корпорація збудувала і передала військовим Збройних сил України у 2014 році. Перший затишний двоповерховий будинок Roshen збудував під Броварами, на Київщині, для сімей військовослужбовців, яких передислокували із Криму. Він розташований поруч із військовою частиною.

Джерело

 

Автор