Зеленський і церква

В мене, як у священнослужителя, в принципі претензій до Зе немає, за великім рахунком, ну ляпнув десь про термос, мало

Поділитися:
Читати далі

#читаємо_вголос Анна Оскомина

Соромно за вибір країни За всю каденцію Овоча був лише один момент, коли він зміг викликати в мене якусь тінь

Поділитися:
Читати далі

#читаємо_вголос Костюк Олександр

Зе – це ширма. Зеленський не може бути чимось. І ніколи не буде. Бо його функція – ширма, прикриття. Він

Поділитися:
Читати далі

Не мій преЗЕдент

  Наштовхнулася у мережі на цікаве обговорення – чи вставати у присутності новообраного президента в силу поваги до самої посади?

Поділитися:
Читати далі

МАГІЯ ЦИФР У АНАЛІЗАХ

Кандидати Володимир Зеленський здав аналізи у «своїй» лобораторії – лабораторії «Євроблаб», що належить його бізнес-партнеру і прибічникові Андрію Пальчевському, який

Поділитися:
Читати далі

Про вибачення

10 квітня 2021 року. Підсумковий випуск новин. Після заставки камера від’їжджає, ми бачимо жінку, яка стоїть на колінах посеред студії.

Поділитися:
Читати далі

«ЦИРК УРОДОВ» «Я НЕ ХОЧУ ЩОБ ВАС БИЛИ» 

А знаєте, це вже стало забуватися. Липень 2006 р. – група депутатів Партії Регіонів на чолі з нардепом Олегом Калашніковим

Поділитися:
Читати далі

Незалежна лабораторія “євролаб”

День ЗЕшкварів – триває. Кандидат Зеленський захотів здавати аналізи у незалежній лабораторії, де не виникне підозр у підтасовці. І назвав

Поділитися:
Читати далі

Порівняльний аналіз роликів кандидатів

#читаємо_вголос Myroslav Hai Вирішив зробити порівняльний аналіз роликів двох кандидатів у Президенти України, що присвячені дебатам. Та вже багато хто почав

Поділитися:
Читати далі

Я плюю на ваші могили…

#читаємо_вголос Ігор Гулик «Я плюю на ваші могили…» Мабуть, не тільки мої ровесники, а й люди молодшого віку, пам’ятають триллер Стівена

Поділитися:
Читати далі

Київ в часи клоуна.

Справа у тому що ми, кияни, це вже проходили. У нас був персональний клоун при владі, аж дві каденції. І

Поділитися:
Читати далі

КІТ У МІШКУ

Мені крупно пощастило – колись я працював у гарно підібраному і по-справжньому ефективному колективі. У колективі де практично не було

Поділитися:
Читати далі

Занадто дорого нам дісталася країна, щоб віддати її телевізору

«Не бійся! – кричить мій син сам собі і стрибає з ліжка. – Туди!» Добре йому, дворічці. Пам’ять коротка, світ

Поділитися:
Читати далі

Ковбаси по 2.20 не буде

Безвізу не буде. Джавелінів не буде. І інших військових ніштяків теж. Міжнародної підтримки не буде. Бо хто за неї домовиться?

Поділитися:
Читати далі

ВАМ ВОВУ НЕ ШКОДА?

Прибічники кандидата Зеленського критику щодо свого кумира сприймають украй болісно. Тому я не буду згадувати про доведений вже зв’язок Зеленського

Поділитися:
Читати далі
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial