До побачення, Європо! Вітаємо проросійського диктатора!

Микола Княжицький

Немає ніякого самостійного Зеленського. Це російський проект білорусизації України.

Що робив Лукашенко? Переміг на виборах з антикорупційними гаслами. Отримав у першому турі у 1994 році 44 відсотки, а у другому 80. Найменше голосів Лукашенко набрав у Мінську і у західній Гродненській області. Перемога стала можливою через конфлікти між демократичними політиками. Лукашенко відразу провів русифікацію і скасував початки декомунізації: зробив російську державною і повернув радянський білоруський прапор.

Для цього він постійно наполягав на проведенні референдуму. І провів його у 1995 році після виборів. Стояло 4 питання:– про надання російській мові статусу державної,
– про повернення прапора і герба БРСР ,
– про посилення співпраці з Росією і
– про право президента розпускати парламент.

Він сказав, що у парламент мають прийти «нові обличчя», і привів їх. Олігархів немає.

Все державне: лукашенківське за російські гроші. Церква російська. Те саме, що говорять і чинять Зеленський і Узеленського. Те, що зараз відбувається на наших очах, а багато хто з українців і далі не ставиться до цього серйозно.

Наслідок цієї лукашенківсько-кимченірівської поведінки Зеленського з його хамством, незаконними діями під час «керівництва на місцях» очевидні. Безвіз скасують, про Європейський Союз можна забути. У Європейський Союз диктаторів не беруть. Різка реакція послів G7 на спробу безпідставно усунути від влади тих, хто був на Майдані, проводив проєвропейські реформи в економіці та армії, – перші ластівки.

Хочете бути Слугами народу? Будете. Російського. З кордонами на заході, велосипедами «Україна» між ногами та відпусткою раз в п’ять років на морі. У Крижанівці.

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії