«Передайте нашим побратимам в Криму, що ми не здамося» – Петро Порошенко зустрівся із Умером Ібрагімовим

Зустріч з Умером Ібрагімовим

Три роки пекла. У 2016 році у Криму переодягнені працівники ФСБ викрали сина Умера Ібрагімова. Хлопець їхав додому, коли його зупинило “ДАІ”. Він встиг подзвонити батькові, після цього зв'язок обірвався.Страшні кадри викрадення Ервіна Ібрагімова облетіли весь світ. Досі немає жодної звістки про його місцезнаходження, окупаційна влада викрадення не розслідує.Сьогодні Умер-ага летить в Португалію на футбольний матч імені його сина, який організовує українська діаспора. У розмові ми згадували 2014 рік у Криму. Виявляється, ми стояли на одному майдані у Сімферополі. Вважаю, що кримські татари тоді врятували мені життя.Попросив Умера Ібрагімова передати усім нашим побратимам в Криму, що ми ніколи не пробачимо і не здамося, і боротимемося за наш Крим до перемоги.Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 21. Juni 2019

 

У Відкритому офісі «Європейської Солідарності» – гості із Криму. Долі обох чоловіків понівечила окупація. Ахтем Чийгоз дивом врятувався із російської тюрми, а Умер Ібрагімов три роки не може знайти свого сина Ервіна. У 2016-му підконтрольні Росії силовики зухвало викрали активіста. Хлопець їхав додому, коли його зупинило “ДАІ”. Він встиг подзвонити батькові, після цього зв’язок обірвався. А страшні кадри з викраденням Ервіна Ібрагімова переодягненими працівниками ФСБ облетіли весь світ. Досі немає жодної звістки про його місце знаходження, окупаційна влада викрадення не розслідує. Самому Умеру Ібрагімову  неодноразово погрожували.

Сьогодні батько Ервіна летить у Португалію — на футбольний матч імені його сина, який організовує українська діаспора. Петро Порошенко допоміг організувати поїздку.

«Ті, з ким я спілкуюся у Криму, покладають надію на вас і на «Європейську Солідарність». Ми віримо в те, що ви зможете звільнити Крим», – сказав Умер Ібрагімов.

Петро Порошенко попросив передати усім побратимам в Криму, що не здасться і не пробачить Росії всіх втрат, яких вона завдала Україні.

«Для мене історія Умера Ібрагімова — не просто історія боротьби. Його історія про те, що таке капітуляція і “зате не стріляють”. Окупанти ніколи не зупиняються, вони катують наших людей в Криму і на Донбасі, забираючи в них найдорожче. Ми заплатили занадто високу ціну, щоби пробачити і забути. І я попросив Умера Ібрагімова передати усім нашим побратимам в Криму, що ми ніколи не пробачимо і не здамося, і боротимемося за наш Крим до перемоги», – заявив Петро Порошенко.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії