Зеленський чи ті, хто стоять за Зеленським?

Олександр Костюк
Костюк Олександр

Власне, неправильно казати: «Зеленський вважає», «Зеленський заявив», «Перші кроки Зеленського після обрання». Це маніпуляція, обман. Тому що «Зеленський» – це чиста політтехнологія. «Зеленський» – це пустота. Тому одні з нас затято підтримують пустоту, інші фактично б’ються з пустотою.

Ні, людина «Зеленський», звичайно, існує. Він просто актор, робота якого – вивчити і озвучити, зіграти тексти, які все його життя для нього писали інші. Цю роль його примушують виконувати і зараз. Тому правильно казати: «Ті, хто стоять за Зеленським. Вважають, заявляють, будуть робити» тощо.

Саме тому головне завдання штабу «Зеленського» зараз – дотягнути цей обман до дня виборів. Не дати йому стати явним. Чим вони власне і займаються, всіма силами не показуючи справжнього Зеленського пресі та виборцям. Ми бачимо лише зрежисовані та змонтовані ролики в інстаграмі, ютьюб та фейсбуці. Власне, в ті випадкові моменти, коли ми чуємо справжнього Зеленського, коли його вдається на мить витягти з-за димової завіси – ви самі бачите, що з того виходить.

От після виборів це вже буде неважливо. В певний, потрібний маніпуляторам момент нам навпаки з насолодою покажуть, який ми нікчемний народ. Яку політтехнологію і пустоту ми обрали собі в лідери нації в вирішальний для нації момент історії.

Поділитися:
Share
Усі відео