Робоча поїздка Президента до Івано-Франківської області (фото, відео) (оновлюється)

Процес децентралізації не є незворотнім, тож маємо не допустити його згортання – Президент на Івано-ФранківщиніІвано-Франківська область шукає можливості, щоб привабити інвестиції, як іноземні, так і українські. І це їй вдається, про що свідчить і успіх «Леоні», і «Івано-Франківськцементу», і «Гудвеллі Україна». Громади добиваються створення на своїх територіях робочих місць.Кожне підприємство – це не лише бізнес проект, залучення нових технологій, тисячі робочих місць і надходження до бюджету. Це свідчення довіри до громади, довіри до української влади. Не ми з вами, а сторонні люди, і не словами, а грішми доводять – Україна на правильному шляху.

Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 19. März 2019

 

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку на Івано-Франківщині застеріг, що процес децентралізації може бути зупинений і закликав українців об’єднатися, щоб цього не допустити.

Глава держави наголосив, що завдяки децентралізації було передано владу, повноваження, а разом з цим фінансові ресурси. «Бо відповідальність без ресурсу – той обман, яким завжди раніше займалася українська влада… Раніше частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті весь час перебувала на межі 30%. Сьогодні, починаючи з 2018 року відбулася історична подія – частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті з урахуванням субсидій і субвенцій складає 51%», – зауважив він.

«Наголошую, лише необхідність витрат на оборону зараз, під час агресії не дає мені далі просувати співвідношення на користь місцевих бюджетів. Але я точно захисник децентралізації… І чи є вже зміни у децентралізації незворотними? Точно ні. Я людина, яка розбирається і в бюджеті: змінити два закони – закон про бюджет і Бюджетний кодекс. І до побачення – всі гроші знову на Київ, і всі з торбами на печерські пагорби. Тому нам треба зараз об’єднатися і не допустити повернення», – наголосив Глава держави.

Президент застеріг від можливості повернення в часи, коли з Києва вказували, що робити і з ким укладати контракти.

Глава держави зазначив, що під час поїздок в регіони бачить, що громади самі активно вирішують свої проблеми. «Громади не просто латають дороги чи утеплюють фасад, бо їм на це дали гроші. Громади вже не тримають гроші на депозитах, бо навчилися ефективно їх використовувати. Вони бачать перспективу, створюють стратегію», – зазначив він.

Петро Порошенко вкотре закликав не боятися ставити великі цілі і високо піднімати «планку». Президент зауважив, що на Прикарпатті ідея децентралізації активно просувається: «Обсяг бюджету першої створеної на Прикарпатті Печеніжинської об’єднаної територіальної громади в 2016 році склав 51,8 млн грн. А до об’єднання в 2015 році складав трохи більше 5 млн… Майже в 10 раз за один рік». За його словами, на сайті Міністерства фінансів громадяни мають можливість знайти і подивитися доходну і видаткову частини бюджету кожної територіальної громади. Петро Порошенко наголосив, що метою децентралізації є Україна без периферії.

Окремо Глава держави відзначив інвестиційний та туристичний потенціал області. «Івано-Франківська область шукає можливості, щоб привабити інвестиції іноземні та українські… Громади добиваються і ведуть справжню конкуренцію за інвестора. І це те, чого потребує Україна – створення на своїх територіях нових робочих місць», – наголосив Петро Порошенко.

«Карпати неймовірно цікаві для туристів. Не ліс вирубати, а туристів залучати. І зростання потоку людей створює неймовірні можливості для малого та середнього бізнесу», – додав Президент.

Глава держави відзначив перспективи для розвитку інфраструктури, освіти, медицини, розширення Інтернет-покриття тощо. За його словами, за 4 роки лікувальні заклади області отримали понад 2 тис. одиниць медичного обладнання на загальну суму 175 млн грн., у сільській місцевості на Прикарпатті цього року передбачено будівництво 26 нових амбулаторій.

Джерело

 

Президент наголошує на важливості проведення аудиту якості будівництва доріг в Україні

Ми перемагаємо, бо змінюємо нашу країну.Вдячний територіальним громадам Франківщини за те, що будуєте свої міста, а разом і всю Україну!

Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 19. März 2019

 

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості проведення аудиту якості будівництва автомобільних доріг в Україні.

«Важливо, щоб здійснювали не лише будівництво доріг, але й виконували вчорашнє рішення Уряду про аудит якості і про боротьбу з корупцією на будівництві», – наголосив Глава держави на засідання Ради регіонального розвитку під час доповіді Голови Івано-Франківської державної адміністрації Олега Гончарука щодо розвитку області та, зокрема будівництва автомобільних доріг.

Петро Порошенко підкреслив, що у час агресії проти України, коли гроші «відірвали від армії і передали на децентралізацію та дорожнє будівництво» корупція та мільйонні відкати є неприпустимими.

«Друзі мої, це має бути не лише справою Порошенка. Це спільна справа і ми постійно маємо про це говорити. Тому я повністю підтримую вчорашнє рішення Уряду про аудит як якості, так і процедури», – наголосив Президент.

Джерело

 

Президент: Ставка на цьогорічних виборах – чи зможе Україна зберегти реальну незалежність від Росії

 

Президент Петро Порошенко наголосив на історичній важливості цьогорічних виборів Президента та Верховної Ради України. Про це Глава держави сказав під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Прикарпаття, що відбулася в Коломиї.

«Кремль відмовляється виконувати свої міжнародні зобов’язання – не виконує міжнародні угоди щодо вільного судноплавства в Керченській протоці, повернення українського суверенітету в Криму. Кремль продовжує гібридну війну проти України», – наголосив Президент.

«Про все це нагадую напередодні 31 березня. Бо нам треба бачити справжню ставку на цих виборах. Путін цю ставку дуже добре знає і хоче очорнити і принизити у наших очах усе зроблене, розколоти нашу єдність», – сказав Петро Порошенко.

«Його посланці несуть брехню, ненависть і розбрат. Деякі гості телешоу маскуються, вигукують патріотичні гасла. Там є і «Слава Україні!» і «Україна понад усе». Але те, що вони вдягнули патріотичний камуфляж перед тим, як озвучити чергові «фейки», змайстровані в Кремлі, це не міняє їхньої суті і їхньої мети. На слизькій дорозі їх не зупиняє ні здоровий глузд, ні елементарна порядність», – наголосив Президент.

Глава держави підкреслив, що українцям багато чого вдалося «завдяки довірі людей, завдяки героїзму і праці народу, завдяки командним зусиллям». «Але це початок шляху до справжнього успіху України. Ми точно маємо продовжити роботу, не дати зруйнувати все збудоване, не поставити під удар наше майбутнє», – додав він.

«Для цього нам треба знову і знову у ці дні нагадувати людям про ставку у виборі, який нам належить зробити. І про ціну помилки теж. Всі добре знають ставку цьогорічних історичних виборів. Чи зможемо зберегти реальну незалежність від Росії? Чи здатні ми протистояти спробам Кремля знову підкорити Україну і зробити її якщо не частиною, то сателітом імперії? Чи допустять українці реванш проросійських сил та перемогу зручних для Росії кандидатів на виборах Президента та Верховної Ради – як явних, так і прихованих? Чи продовжить Україна шлях до Європейського Союзу та НАТО? Бо лише будучи їхнім повноправним членом, можна гарантувати незалежність та безпеку держави і громадянина», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави додав: «Путін переконаний, якщо його план спрацює, то стане можливою зміна європейського та євроатлантичного курсу України».

«Про плани Московії щодо наших виборів ми знаємо не з чуток. Нам про них відомо із донесень української розвідки, із тих даних, якими діляться спецслужби наших партнерів країн-членів НАТО», – додав Глава держави. «Ми далеко пройшли по європейському шляху. Кожен наш крок – це поразка Путіна, це впевненість у своїх силах, це повага до України з боку партнерів і союзників. Наступні п’ять років реалізації мого плану – і Україна впритул наблизиться до членства в Євросоюзі і НАТО. В наступні п’ять років ми точно пройдемо точку неповернення в минуле – в радянський союз, або в російську імперію», – сказав Президент.

«Чи погодився на це Путін, чи змирився з тим, що ці п’ять років ми систематично ламали всі його плани? Точно ні, бо на кордоні з Україною стоять його дивізії, готові до вторгнення», – зауважив Глава держави.

За його словами, після незаконної анексії Криму, після агресії проти нашої держави на сході, ми маємо абсолютно реально сприймати цю загрозу. «Точно Путін не погодиться, бо щодня відбуваються обстріли і провокації на лінії фронту. Важкі обстріли, бо і вчора вночі, і сьогодні ми втратили українських воїнів. Незважаючи на те, що наша відсіч є дуже рішучою, і ворог заплатив за це», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави також підкреслив, що українцям вдалося за п’ять років створити надійний фундамент української державності. «Ми, українці, здійснили колосальну роботу. Там, де до цього були гасла і декларації, ми за п’ять років створили надійний фундамент української державності. Цей фундамент випробовував на міцність російський агресор. Його розхитували і розхитують безвідповідальні політикани всередині України. Але він вистояв і вистоїть, бо надійний», – наголосив Президент.

Президент також особливо відзначив, що в останні тижні стало зрозуміло, що «патріотизм і здоровий глузд українців впевнено перемагають в інформаційній війні, перемагають парад олігархічних політтехнологій».

«Тому з Кремля надійшла команда задіяти силові провокації. Виборчу кампанію явно хочуть перевести в формат вуличних зіткнень. Дуже потрібна Кремлю українська кров. Це вже сценарій не перемоги на виборах, а спроба зірвати вибори. І це точно не український сценарій», – підкреслив він.

«Наш український сценарій – провести прозорий і справедливий виборчий процес, забезпечити чесний і прозорий підрахунок голосів. І тільки так – через чесні вибори і захист волевиявлення громадян ми зможемо продовжити курс, яким ми йдемо п’ять років. Це є наш обов’язок як українців і це є мій обов’язок як Президента і гаранта конституційних прав і свобод українських громадян», – наголосив Петро Порошенко.

«Вже п’ять років, як ми йдемо своїм українським шляхом. Ні відкрита російська агресія, ні гібридна війна, ні виборчі перегони не змусили і не змусять нас повернути назад. Напрям нашого українського шляху був визначений Революцією Гідності», – сказав Президент та підкреслив, що стратегічним курсом України є інтеграція до Європейського Союзу та НАТО.

Джерело

 

Щоб вижити, маючи сусідом Росію, Україна повинна мати сильне військо – Президент

 

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку Прикарпаття наголосив на важливості підтримки української армії.

«І давня, і нова історія вчать нас – щоб вижити, маючи сусідом Росію, Україна повинна мати сильне військо. Армія, а не меморандуми є гарантом суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави, запорука безпеки кожного громадянина. Тому армія і сектор безпеки були і залишаються першим моїм пріоритетом, – наголосив Петро Порошенко.

«Сказати, що ми у небачено стислий термін відновили армію, це нічого не сказати. Тому що ми її створили, бо не було чого відновлювати. Створили з нуля, навіть ні – з глибокого «мінусу». І армію і весь сектор безпеки. А сьогодні українська армія входить до числа найкращих армій континенту, найефективніших. І вже наші союзники запозичують у нас досвід української армії у гібридній війні», – сказав Глава держави.

«Як Президент і Верховний Головнокомандувач доповідаю вам: сила нашого війська зростає щодня. Щотижня армія отримує нову зброю. Нам допомагають партнери. Завтра я вирушаю на випробування нових ударних безпілотників. Будуть проведені перші пуски», – повідомив Президент та додав, що «сьогодні на армію в повному обсязі працюють українські оборонні підприємства».

«Я особисто буваю на передачі озброєння і техніки у війська. Це вже не відремонтована, а модернізована, часом і нова сучасна зброя», – наголосив Глава держави та згадав перші місяці на посаді, коли зтикнувся із тим, що українська армія нічого не мала.

«Тепер страшно й згадати, починав з того, що шукав для армії не лише шоломи та бронежилети, яких просто фізично не було. І ви це добре знаєте. Доводилося шукати навіть не бронежилети, а штани, шкарпетки, білизну. Тепер переймаюся оновленою ракетною програмою. Вже говорив днями, що руйнація Росією Договору про ракети середньої та меншої дальності знімає для нас низку обмежень. Тепер ми зможемо випускати такі ракети, які здатні летіти значно далі, ніж тепер. Ми готові до їх випробування. І це має стримувати нашого ворога, підвищуючи відповідальність за авантюрні дії агресора проти нашої держави, бо і його територія стане вразливою», – сказав Петро Порошенко.

«Як Президент і Верховний Головнокомандуючий пишаюся нашою героїчною армією, пишаюся її частинами, в тому числі і тими, що дислоковані на Прикарпатті», – додав Глава держави та наголосив, що Україна не збирається нападати ні на кого. «Жоден клаптик чужої землі нам не потрібен, але за свою землю ми будемо битися. Ми маємо вже армію, яка здатна повертати український суверенітет», – наголосив Президент.

Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України відзначив 114-ту бригаду тактичної авіації, льотчики якої здійснили більше ста бойових вильотів та 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду, яка відзначилася в боях під Мар’їнкою, Попасною, Золотим і зараз виконує бойові завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Джерело

 

Косівщина прекрасна, як і вся Україна. Але найкраще, що в нас є – це ми, українці! Пишаюся українцями, пишаюся вами, дорога громадо Косова, пишаюся Прикарпатцями, бо ви того варті!

Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 19. März 2019

 

Завжди привітна Івано-Франківщина сьогодні зустріла по-особливому тепло.Дякую, друзі, за ваші посмішки та відкриті серця!

Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 19. März 2019

 

Надзвичайно приємно у теплій та дружній атмосфері поспілкуватися з мешканцями Івано-Франківська.Ви – неймовірні!

Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 19. März 2019

 

Поділитися:
Share

Усі відео