Зустріч Президента України з Президентом Європейської Ради (фото, відео)

Важливо, щоб реформи в Україні демонстрували, що жертви Небесної Сотні були недарма – зустріч Президента України з Президентом Європейської Ради

Радий вітати в Києві доброго друга України Президента Європейської Ради Donald Tusk у ці символічні для нашої країни дні. Цими днями ми схиляємо голови перед жертовним подвигом Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за нову демократичну європейську Україну.Вдячний пану Туску за величезні зусилля, докладені до того, аби Україна повернулася у родину європейських народів та підписала Угоду про асоціацію з ЄС. Для того, щоби в Україні панувала свобода та демократія.Надзвичайно вдячний Раді ЄС за рішення про запровадження «Азовського пакету» санкцій, про що ми домовлялися з Дональдом Туском у грудні минулого року. Важливо, що ми зберігаємо наші домовленості з Європою про єдність та солідарність з Україною.I am glad to welcome in Kyiv the good friend of Ukraine, the European Council’s President, Donald Tusk, during this symbolic time for our country. These days we bow our heads before the sacrificial feat of the Heavenly Hundred Heroes who gave their lives for a new democratic European Ukraine.I thank Mr. Tusk for the tremendous efforts made to bring Ukraine back to the family of European nations and sign the Association Agreement with the EU, in order for freedom and democracy to prevail in Ukraine. Extremely grateful to the EU Council for the decision to introduce the "Azov package" of sanctions, as we agreed with Donald Tusk in December last year. It is important that we keep our agreements with Europe on unity and solidarity with Ukraine.

Gepostet von Петро Порошенко am Montag, 18. Februar 2019

 

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, який розпочав робочий візит до України, наголосив на важливості цього візиту в ці знакові дні для нашої країни.

«Я щиро радий вітати доброго друга України, надійного партнера Дональда Туска в ці глибоко символічні дні для України», – сказав Петро Порошенко та нагадав, що саме в ці дні, 18 лютого 2014 року, в Маріїнському парку співробітники спецпідрозділу «Беркут» розстрілювали хлопців із 14 сотні Самооборони.

«Це відбувалося на моїх очах. І ці враження залишаться на все життя. В ці дні Україна і світ схиляють голови перед жертовним подвигом Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за нову і демократичну Україну», – підкреслив Глава держави.

«Єдине, що прагнули ті, хто вийшли на майдани під час Революції Гідності – це повернення нашої країни до родини європейських народів, це підписання Угоди про асоціацію», – сказав він та відзначив особисту роль Президента Дональда Туска в цьому процесі.

«Для того, щоб в Україні панувала свобода, в Україні панувала демократія, і це була боротьба за європейські цінності. Для мене дуже важливо, щоб ті реформи, які проводить наша команда зараз в Україні і та підтримка, яку ми маємо з боку керівництва Європейського Союзу і з боку Президента Європейської Ради, з боку Президента Європейської Комісії і з боку країн-членів ЄС, щоб ці реформи демонстрували, що жертви Небесної Сотні точно були недарма», – наголосив Президент.

Глава держави додав: «Вони дали країні останній шанс на зміни, на успішне майбутнє. І це майбутнє має бути у вільній європейській родині народів».

Петро Порошенко подякував Дональду Туску за нинішній візит в Україну.

«Хочу віддати належне всьому українському народові. Впевнений, що у вас є гарні причини пишатися. Це щось дуже унікальне, коли одночасно ви провели ефективні реформи в країні та захистили свою націю в боротьбі з безжалісною та цинічною агресією», – сказав, в свою чергу, Президент Європейської Ради Дональд Туск.

Дональд Туск зазначив: «Я вважаю, що це є найкращим способом вшанувати жертв Революції – робити все, що ви можете для продовження реформ, зусиль, щоб досягти найкращих стандартів демократії, законодавства».

Він також додав, що для нього бути в Україні це особистий привілей. «Чудово бути серед друзів», – зауважив він.

Джерело

 

Президент України подякував Президенту Європейської Ради за «азовський пакет» санкцій проти Росії та солідарність з Україною

Президент України Петро Порошенко подякував Президенту Європейської Ради Дональду Туску за сьогоднішнє рішення Ради Європейського Союзу про запровадження «азовського пакету» санкцій.

«Саме те, про що ми з вами домовлялися в грудні. І мені надзвичайно приємно і надзвичайно важливо, що ми зберігаємо те, про що ми домовилися п’ять років тому – від Європи нам потрібна єдність і солідарність з Україною», – сказав Петро Порошенко під час зустрічі з Дональдом Туском у Києві.

«І дякую за кожне рішення, коли Європейський Союз демонструє єдність і демонструє солідарність з Україною як це було продемонстровано сьогодні під час консенсусного прийняття рішення щодо «азовського пакету» санкцій», – додав він.

Президент підкреслив, що напад на українські кораблі був абсолютно цинічним.

«Це був неприкритий акт агресії проти ВМС України, це була спроба окупації Керченської протоки і Азово-Чорноморського басейну з боку збройних сил Російської Федерації, прикордонних військ РФ і мета Кремля – не лише спроба змусити Україну повернутися в так звані зони впливу Росії, припинити наш твердий поступ в Європу», – сказав Президент.

Джерело

 

Президент України на зустрічі з Президентом Європейської Ради: Мета Кремля – знищити українську державність

Росія намагається знищити українську державність, що підтверджується, зокрема її агресивними діями в Азово-Чорноморському басейні та захопленням українських моряків. Про це сказав Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском.

«Мета Кремля – знищити українську державність, створити так звану другу версію Радянського Союзу», – сказав Президент.

«Пане Президенте, ви дуже добре знаєте, що таке Радянський Союз, що таке Варшавський блок, що таке минуле, звідки ми разом з вами вийшли. Тільки наші ефективні дії, тільки наша солідарність не допустить повернення в ці сумні часи», – додав Президент України.

«Я щиро вдячний всьому демократичному світу, я щиро вдячний ЄС, я щиро вдячний за вашу особисту позицію на підтримку України. Це велика гордість для України, коли Президент Європейської Ради, разом з українським Президентом виступає українською мовою. Ви вже назавжди увійшли в історію як людина, яка дуже багато зробила для України. І український народ дуже вдячний вам. Я дуже щасливий, що в ці дуже важливі для України дні, ми разом з вами», – сказав Петро Порошенко.

Джерело

 

Президент Європейської Ради Президенту України: Ваша репутація та репутація всієї країни є дуже високою не тільки в Брюсселі, а й у всіх столицях Європи

Президент Європейської Ради Дональд Туск високо оцінив зусилля Президента України Петра Порошенка у проведенні реформ в державі. Про це Президент Європейської Ради сказав під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком.

Дональд Туск відзначив зусилля українського народу у боротьбі проти російської агресії. Він зазначив: «Це перший раз в нашій спільній європейській історії, коли було продемонстровано такий спротив та відвагу, а також прагматизм. Бо я вважаю, і не тільки я, що ви є героями та прагматиками. Це унікально».

«Я також дуже ціную вашу особисту роль, пане Президенте. Ви також маєте гарні причини пишатись. Це не лише моя особиста думка. Ваша репутація та репутація всієї країни є дуже високою не тільки в Брюсселі, а й у всіх столицях Європи. Ви заслужили таку репутацію», – особливо підкреслив Президент Європейської Ради.

Джерело

Автори