Горіння навколо вчорашнього форуму Порошенка

Iryna Gerashchenko: «…….. в річницю звільнення Освенцима, один журналіст, який не любить владу, пише пост…»:


Алексей Петров

Облезлый медийный пудель получил команду тявкать. Шавка собралась с духом и разразилась скрипящим лаем.

«А ведь сегодняшний форум Порошенко – был нашим (???) шансом. Шансом пустить туда г^з. Как раз были все в сборе» © Александр Дубинский.

Интересно, а кто это из специалистов в подаче газа в замкнутое пространство так воодушевляет Сашеньку? Заплечных дел мастера из команды Генриха Гиммлера? Понять можно. Серьезные были ребята. Профессионалы. Десятки, если не сотни, тысяч людей ежедневно умирали от их «шалостей» с газом. Или бабушкин кудрявый ублюдок современников больше чтит? Владимира Путина, например. В концертном зале на Дубровке красиво же получилось?! Да?! Газ пустили и несколько сотен человеческих жизней вычеркнули. Есть чем гордиться. Могу себе только представить, как упивается кудрявое уё*ще, раз за разом перечитывая истории газовых экспериментов в Треблинке, Аушвице, Бухенвальде, Заксенхаузене…

Все в сборе? Нет, кудрявый использованный бабушкин контрацептив, хрен ты угадал! Не все! Да! Там были герои этой войны. И когда ты, блохастый пудель, чертиков фломастером рисовал себе на лбу, они каждый день по десятку раз умирали, чтобы ты, медийная, дрысливая б*дь, вкусно ела, сладко спала, красиво одевалась. И за каждым из тех, кого ты вчера мечтал уморить газом, стоит бригада или батальон. Механизированные, мотопехотные, десантно-штурмовые. Неожиданно, да, Сашенька? У вас хватит газа на украинскую армию?

И да! Там были дети…


Валерій Прозапас

Погрози на адресу учасників форуму хоча переважно кумедні, але зайвий раз демонструють, що нашою головною проблемою є неадекватне ставлення частини громадян один до одного, суспільних проблем та держави.

Ці ментальні виверти і є джерелом відсталості, корупції та бідності.
Бо які б ідеальні не приймалися закони та реформи, вони знецінюються, коли нардепи та журналісти типу Парасюка та Дубінського пишуть про українців “більшість учасників була б розстріляна” © та “можна било би пустіть ґаз” ©.

Думаєте таке не знаходить відклик у частини доброго “простогонарода”тм?
І таких парасюків з дубінськіми вистачає не лише на зарплаті у Коломойського та росіян, але й серед “пересічних” чиновників, силовиків, політиків.

Особисто мені важко було чути мову ненависті від деяких людей, від яких її чути було ще гірше ніж від “ополчєнцев” та кадирівців на Донбасі – як важко знайти різницю між “тєбя бандеру потащат на вісєліцу” © від “прійдут правиє пацани с фронта і тєбя шоколіза повєсят” ©.
Ніби серед прихильників діючого Головнокомандувача немає “прішедших с фронта”.

Це не те щоб страшно. Гидко.
Тим більше коли усвідомлюєш, що погрози – не лише слова, бо в 1932 році не лічно товаріщ Сталін охороняв комори з зерном від голодних людей, а отакі українські будьоновци тіпа володіпарасюкатм.

***

(будь-хто “журналістам”):
– Ви не зовсім праві.
(“журналісти”):
– Ааа! Попався порохобот! Ти хто такой? Ганьба! Корупція! Сумєркі!

(“журналіст” 1+1 про сотні людей):
– Надо было пустить туда газ!
(“журналісти”):
– ………… (молчаніє ягнят).

Одноактова п’єса “Нє дай сєбя купіть, синок”.


Mason Lemberg

Ось це лайно свинособаче, яке газ збирається впускати.
Але ж проблема не в ньому, таких психів в мережі, хоч греблю гати.

Проблема в тому, що після цих слів воно залишиться працювати на своєму гівноканалі.
Проблема в тому, що його “чесні” та “справедливі” колеги ні слова не скажуть про це.
Проблема в тому, що спілка журналістів (чи як воно там) не зробить гучну заяву про те, що журналіст порушує всі можливі журналістські стандарти
Проблема в тому, що буде мовчати і “експертне середовище”, шабуня і найєм не напишуть поста, а пані Марія не висловить в твітері свою стурбованість.
Проблема в тому, що промовчать журналісти без кордонів, амнесті інтернешнл не висловлять стурбованість закликами до знищення людей, Дуня Міятович не виступить з заявою.
Проблема в тому, що Мінстець… Що? Де? Га? А де море?
Проблема в тому, що Міністерство оборони, Банкова й далі будуть мовчати та не подадуть позов на у*бка, який їх поливає лайном.

В цьому-то проблема.
Поки що. Але ж потім не питайте, за що вас усіх.
Як мінімум, за те, що сьогодні ви промовчали.


Роман Доник

Дубинский хотел бы пустить газ в зал, потому что там были евреи?

Или потому что там не было евреев?

Или потому что их было мало?

Или много?

Какая-то логическая связь с газом у человека с предками, которых травили в душегубках, должна же быть?


Daniel Tchikin

Да, понятное дело, “мамкин казнила” типа Дубинского – жалкое, ничтожное существо, которое сперва гадит постами, потом видит реакцию людей и со страху их трёт, потом отмазывается, потом делает вид, что не то имело в виду…

Но однажды откуда-нибудь издалека приезжает хорошо мотивированный наёмник, вкладывает в потные ручки “мамкиного казнилы” автомат и говорит: “Давай. Можно”.

Я из Донецка. Я это видел. Я тоже смеялся над призывами трусливых дуриков “стрелять этих бандер”, до поры.


Сергій Місюра

Першим вибухнув ручний бачок Коломойського. Він не дивлячись на те, що в залі були і його журналісти з 1+1, іноземні гості, охорона, персонал і головне ДІТИ, жалівся, що не зміг пустити газ, тому що всі були в зборі.

Але Дубінський настільки боягуз, що навіть про газ написав від абстрактного НАС, а не від себе. Типу ми, але хто точно? Хто міг пустити газ, вбити людей, але не я. МИ. Нічого нового не показав – прошмандовка. Хоча, може, він подумав, щоб зібрати багато прибічників і пустити свій власний газ?..

Вічно унилий Касьянов, запустив клич, щоб хтось продав йому список всіх, хто був на форумі. Напевно, також хоче вести аудит порохоботів. Але для чого? Він сам ще не знає.
Просто факт, що Дубінський недавно запостив відео, де з Касьяновим обговорюють чому унилий не може зібрати грошей на президентський внесок, хоча той має шалену підтримку в 72к читачів на Фб. І тут фейспалм.джипеге.

Не горіння, але бажання хайпанути, щоб про неї дізнались не тільки з реклами Ютуба. «Співачка» «репер» Альона Альона. Хто не слідкує за українським Ютубом (а я давно слідую) розкажу. Дівчина з Баришівки, що під Житомиром, зняла єдиний рекламний кліп Comfy, змонтували на коліні та через велику кількість реклами накрутили 3 мільйони переглядів. В той період на Ютубі найбільше реклами було ЮВТ і цього ютубера, який навіть не придумав нічого креативнішого ніж подвоїти своє ім’я… Так вчора вона підняла гвалт, що її обманом привели на Форум. При цьому кожному було іменне запрошення, де написано назву форуму, а не благодійний концерт. І вона була точно проінформована, коли їде. Головне ХАЙП, бо перегляди без реклами впали, а нового відео не має.


 

Share this:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Усі відео