Вам не політики брешуть, ви брешете самі собі

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Просто успішний бізнесмен, правильні опшори, не “торгівля на крові”, а не давав росіянам заробляти наші гроші.

Е ні, так нє пойдьот…

Адже проблема не в тому, що нам черговий раз брешуть політики.
Проблема не в тому, що людям (в т.ч. політикам) не треба давати можливості для того, щоб вони виправилися. Треба давати шанс.
Проблема в тому, що ви брешете самі собі, розповсюджуючи ці відмазки.Бо це ж ви кричали, що кожен, хто при владі та має бізнес, є баригою-олігархом. Кококо-краде.
Бо це ж ви кричали, що в Президента не може бути бізнесу. Успішного чи не успішного ви не говорили, ви просто розказували, що не може, не має права.
Бо це ж ви кричали, що опшор – це вселенське зло. Ніхрена про це не знаючи. Отже не може бути правильних чи не правильних опшорів у правильних кандидатів. Є вселенське зло.
Бо це ж ви кричали про “торгівлю на крові”, це ж ви розказували про “податками фінансує армію окупанта”. То будьте добрі, застосовуйте правило для всіх.

Ви змінили думку?
То напишіть про це, розкажіть, що ви тепер за те, щоб торгувати з окупантом, вибачтеся перед тими, кого тоді обливали брудом за те, що тепер виправдовуєте та переоцініть свої претензії до тих, кого ви обливали брудом.

Але ж проблема в тому, що ви не можете переоцінити свої претензії, бо ви навіть не можете їх сформулювати. Єдине, що ви можете, – це по 100 раз на день зраджувати своїм нібито принципам, намагаючись виправдати будь-яке лайно тільки тому, що воно проти тих, хто наклав вам в портки.

Поділитися:
Share

Share