«Новиє ліца» кандидатника

Ірина Ніка
Ірина Ніка

Значить, що ми сьогодні маємо по кандидатах в президенти.

Про Порошенка говорити не будемо, це ж фу, червона тряпка та взагалі поганий тон для чесного, освіченого телевізором і маршруткою виборця. Поговоримо про “новиє ліца”.

Першим номером нових ліц іде непотопляєма і двічі не сидівша вічно молода сикса нашого паноптикуму, тьфу, політикуму, Юлія Владіміравна. Ну , то шо ліцо у неї кожен рік нове, то уже ніхто і не сперечається, шо є, то є. Але самим новим ліцом є її муж, якого Юлія Владіміравна десь тримала в нафталіні останні надцять років і витягла до фотки щасливої родини. Але фотка не вдалась, бо там не було сирників.Далі ми маємо абсолютно нове ліцо вовочки зеленського, яке за останні надцять років світилось на екранах частіше ніж реклама тампонів. У вовочки пронирливі заздрісники найшли абшор (не плутати з офшорами). Абшор – це чесно нализані по корпоратівах бабки, а не те, що ви подумали. І налоги з таких грошей платить ніззя, бо ще, нідайбох, на Україну підуть, рамзанка кадиров і бабушка беня будуть сильно недовольні. А ще Вова одним з пунктів своєї програми збирається всім заборонити сміятися з вови. Воть що з клоунів робить політика.

Ще у нас є нове ліцо в політиці Аталотій Гриценко. У Толі замерзає в снігах мама, зате купа бордів по трасах. Отакі жертви заради нас.

А ще у нас є мачо-кандидат Наливайченко, що за останній рік задекларував 18 гривень доходів. Нада його в президенти, він і нас навчить на 18 гривнів жити, і країну ж збагатить. Ну видно же ж, господарник від Бога.

Ще у нас є нове ліцо Олежика Ляшка, до речі, оте ліцо є обличчям усіх лото і онлайн-казіно для лохів.

Ще у нас є новиє ліца мураєва та кошулинського. Перший – просто ватне гамно , про другого знаю лише те, що нічого не знаю. Дуже нове ліцо.

І ще є один кандидат, про якого палець не піднімається накнопати “ліцо”, це Андрійко Садовий. Тут не в президенти, тут в святі людина балотується. І не банери в нього, а ікони. А про чудеса цього святого вам львів’яни багато повідають.

Поки досить.

Поділитися:
Share

Share