Вчора Марина Порошенко разом з мером столиці відкрили головну ялинку країни (фото)

У День Святого Миколая Перша леді Марина Порошенко та Київський міський голова Віталій Кличко традиційно відкрили головну ялинку країни на Софійській площі. Перші особи привітали українців із початком новорічних та різдвяних свят.

Дружина Президента наголосила, що сьогодні ми відзначаємо свято Миколая Чудотворця, який творить дива. «І чотири дні тому саме на цій Софійській площі тисячі українців стали свідками і учасниками такого дива, коли всі ми почули дивовижну звістку про створення єдиної помісної Православної церкви України. Українці чекали на цю епохальну подію понад триста років, адже кожен українець розуміє, що в незалежній державі повинна бути незалежна церква», – підкреслила Марина Порошенко.

Перша леді підкреслила, що 2018-ий вкотре показав, що українці єдині в своєму пориві боротися за власне майбутнє. «Зараз український народ бореться за своє місце в світовій історії. Бореться за свою ідентичність! Я дякую всім, хто своєю працею робить можливими наші спільні досягнення. І дуже важливо, щоб 2019-ий підхопив естафету наших перемог! Адже сьогодні ми гідно і впевнено йдемо своїм шляхом», – сказала Марина Порошенко.Перед тим, як головна ялинка країни засяяла святковими вогниками, Перша леді побажала у 2019-му році Україні мирного неба, а всьому українському народу – міцного здоров’я, єдності й добра.

Джерело

Поділитися:
Share

Share