Петро Порошенко привітав Аннегрет Крамп-Карренбауер з обранням головою Християнсько-демократичного союзу

Петро Порошенко привітав новоспечену главу ХДС Німеччини Аннегрет КрампКарренбауер і висловив надію на співпрацю. Про це Президент написав на своїй сторінці в Twitter.

Петро Порошенко привітав Аннегрет Крамп-Карренбауер з обранням головою Християнсько-демократичного союзу Петро Порошенко привітав Аннегрет Крамп-Карренбауер з обранням головою Християнсько-демократичного союзу


Крамп-Карренбауер заявила, що Німеччина має негайно відповісти на захоплення українських моряків і кораблів у Керченській протоці та повернутися до обговорення долі газопроводу “Північний потік – 2”. Про це повідомляє Reuters.

За словами Крамп-Карренбауер, повністю відмовитися від “Північного потоку – 2” було б занадто радикально, проте Берлін може скоротити обсяги постачання газу через цей газопровід. Вона підкреслила, що Росія забезпечувала постачання газу в Німеччину навіть під час холодної війни.

Генсек ХДС додала, що настав час ухвалити жорсткішу лінію поведінки щодо Росії.

Раніше Крамп-Карренбауер говорила про те, що Євросоюз і США мають розглянути можливість заборони заходження у свої порти російських суден, що прямують з Азовського моря.

Поділитися:
Share
Share