Робоча поїздка Президента до Житомирської області (фото, відео)

Тактичні навчання Десантно-штурмових військ ЗСУ

Тактичні навчання Десантно-штурмових військ ЗСУ, які пройшли сьогодні на Житомирщині, засвідчили готовність військ до виконання завдань оборони держави будь-якої складності.Крім ДШВ, була задіяна і авіація сухопутних військ, і повітряні сили, і сили спеціальних операцій.Задоволений рівнем взаємодії, який продемонстрували всі учасники цих маневрів. Завдання виконані на відмінно! Пишаємося!

Gepostet von Петро Порошенко am Mittwoch, 21. November 2018

 

Революція Гідності, війна за незалежність додали до історичної когорти звитяжців тисячі сучасних українських героїв – Президент

 

Гідність та свобода для українців – це не просто слова. Для нашого народу – це сенс життя та сенс боротьби за свою землю, незалежність. І Революція Гідності стала логічним продовженням споконвічного прагнення українців до омріяної свободи. Про це у День Гідності та Свободи сказав Президент Петро Порошенко в ході робочої поїздки на Житомирщину.

«Сьогодні Україна відзначає п’яту річницю початку Революції Гідності – Євромайдану – мирного протесту за наше європейське майбутнє», – сказав Петро Порошенко.

«Гідність та Свобода. Для українців –це не просто слова. Для нашого народу – це сенс життя протягом усіх віків. Це боротьба за свою землю, за самостійність, за незалежність. Революція Гідності стала логічним продовженням споконвічного прагнення до омріяної свободи волелюбного народу, який ніколи не мирився з тиранією та диктатурою», – наголосив Президент.

Глава держави підкреслив: «Історія України з її запеклою боротьбою проти зла, за свободу, гідність і державну незалежність закарбувала на своїх скрижалях цілу когорту героїчних постатей. Революція Гідності, війна за незалежність додали до цієї когорти тисячі сучасних героїв».

Джерело

 

Армія є однією найнадійніших гарантій безпеки громадян і незалежності України – Президент привітав із Днем Десантно-штурмових військ

День ДШВ ЗСУ

Сьогодні професійне свято відзначають українські Десантно-штурмові війська – еліта еліт наших Збройних Сил. Обрані з обраних. Найсильніші із сильних. За останні роки на озброєння десантно-штурмових військ подано близько 150 новітніх зразків озброєння та військової техніки. Це БТР-3ДА, протитанкові ракетні комплекси «Стугна» та «Корсар». Крім того, десантні підрозділи забезпечені новітніми засобами зв’язку. Триває будівництво 19 гуртожитків поліпшеного типу у пунктах постійної дислокації бойових бригад ДШВ на 2,5 тисячі місць. Це – частина проекту зі зведення 184 гуртожитків. Десантні частини, у тому числі ті, які виконують завдання в ООС, першими перейшли на нову систему харчування. Я знаю і про проблеми які існують в питаннях комплектування Десантно-штурмових військ підготовленим особовим складом, а також те, що темпи переозброєння на новітні зразки озброєння не в повній мірі відповідають потребам. Дав вказівки Кабміну та Генштабу, щоб вирішити ці проблеми. Вітаю рішучих і сміливих, патріотичних і згуртованих, сильних волею та незламних духом бійців. Вітаю професіоналів, чиє вміння і самовідданість викликають страх у ворогів України. Слава українським десантникам! Слава Україні!

Gepostet von Петро Порошенко am Mittwoch, 21. November 2018

 

Президент Петро Порошенко на Житомирщині відвідав центр підготовки Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та привітав військових з Днем ДШВ.

«Давня і недавня історія навчили нас, що є одна найнадійніша гарантія нашої української державної незалежності і безпеки громадян України. Цією гарантією є наша армія. Це – люди в погонах, професійні, патріотичні, мужні захисники народу і держави», – наголосив Глава держави. Він додав, що це – воїни, які за минулі чотири роки буквально воскресили Збройні Сили України, вивели їх зі стану руїни, навчилися воювати і перемагати. «Тому кожний мій приїзд до військових – це не лише вимоглива перевірка Верховного Головнокомандувача, а й дуже гарна нагода від усього українського народу подякувати вам, дорогі воїни, за вашу ратну службу», – зазначив Президент.

Глава держави наголосив, що сьогодні особлива нагода – своє професійне свято відзначають українські Десантно-штурмові війська – «еліта еліт Збройних Сил, обрані з обраних, найсильніші із сильних». «В очах українців ви оповиті славою героїчних боїв проти російського агресора у війні на захист нашої незалежності на сході нашої держави», – зазначив він. Президент нагадав про битву за гору Карачун та Савур-Могилу, героїчну оборону Донецького та Луганського аеропортів, боротьбу за звільнення та утримання стратегічно важливих об’єктів і населених пунктів. «Серпневий рейд 2014 року по тилах російсько-терористичних військ завдав тяжких втрат агресору, сплутав тоді, в серпні місяці, усі його плани і дав нам можливість 5 вересня 2014 року укласти Мінські домовленості», – підкреслив Президент.

«Відсіч російській агресії яскраво продемонструвала відмінну професійну та морально-психологічну підготовку, патріотизм і високі моральні якості підрозділів Десантно-штурмових військ», – зауважив Глава держави. За мужність і героїзм, виявлені в боях з російськими окупантами, понад 7 тисяч воїнів-десантників нагороджено державними нагородами та відзнакою Президента України, а дванадцять військовослужбовців відзначені вищою державною нагородою – «Золотою Зіркою» Героя України. «На жаль, війна – це не лише перемоги. 487 «крилатих піхотинців» не повернулися з бойових завдань, загинувши в запеклих боях з російським агресором. Вічна їм пам’ять і вічна слава», – сказав Глава держави. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих.

«Рік тому, мною було прийнято рішення встановити свято новостворених Десантно-штурмових військ Збройних Сил України у день їх небесного покровителя – Архистратига Михаїла, який, за церковним переданням, першим поведе воїнів світла на бій з силами темряви в день останньої битви Добра зі Злом», – нагадав Президент. Він додав, що тоді у центрі Києва, на Михайлівській площі, військові ДШВ урочисто отримали берети нового зразка та повернулися до світового десантного братерства, яке захищає вільні народи світу від тиранії і поневолення.

«Запроваджено нову назву Десантно-штурмові війська Збройних Сил України. Нова назва точно відповідає цілям і функціям цього роду військ в умовах сучасних бойових дій та гібридної війни. Символічним є і нове гасло: «Завжди перші!». За ним стоїть покликання справжнього десантника – за будь-яких обставин досягти стовідсоткового успіху у виконанні бойових завдань», – наголосив Президент. Глава держави зазначив, що українці пишаються своїми воїнами і бажають їм завжди повертатися без втрат з найскладніших завдань.

«За успіхами військових частин і підрозділів стоїть щоденна праця і мужність тисяч і тисяч бійців. Адже стріляє зброя, а перемагають люди. Бачу перед собою рішучих і сміливих, патріотичних і згуртованих, сильних волею та незламних духом, сповнених холоднокровною люттю до ворогів наших бійців ДШВ. Бачу професіоналів, чиє вміння і самовідданість викликають страх у ворогів України», – наголосив Петро Порошенко. Президент подякував захисникам за вірність військовому обов’язку та присязі, і побажав міцного здоров’я, незламності духу та нових успіхів і перемог на благо України.

Під час відвідування загальновійськового полігону Десантно-штурмових військ Збройних Сил України Президент переглянув демонстраційний показ тактичного епізоду «Захоплення переправи». Під час показу застосовувалась штурмова військова авіація, відбулось десантування особового складу та військової техніки, захоплення визначеного рубежу.

Також Президенту було продемонстровано демонстраційний показ тактичного епізоду «Ведення бою десантно-штурмовим підрозділом під час захоплення важливого рубежу (десантування)», під час яких було використано штурмову авіацію, здійснювалось десантування особового складу з літаків ІЛ-76 та АН-26 та вертольотів.

Джерело

 

Президент наголошує на інтенсивному нарощуванні рівня бойової підготовки та озброєння Десантно-штурмових військ

 

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко наголошує на інтенсивному нарощуванні рівня бойового потенціалу, рівня бойової підготовки, озброєння десантно-штурмових, аеромобільних та парашутно-десантних підрозділів Збройних Сил Україні як складової розвитку нової української армії.

«Воїни-десантники поступово отримують нові та модернізовані зразки озброєння, зразки військової техніки та сучасні засоби зв’язку, які дозволяють виконувати бойові завдання будь-якої складності. За останні роки на озброєння десантно-штурмових військ подано близько 150 новітніх зразків озброєння та військової техніки. Це наші славні «трійки»– БТР-3ДА, протитанкові ракетні комплекси «Стугна» та «Корсар». Крім того, десантні підрозділи забезпечені новітніми засобами зв’язку, у тому числі іноземного виробництва», – сказав Президент під час участі у заходах з нагоди Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України в ході робочої поїздки на Житомирщину.

За його словами, в рамках матеріально-технічної допомоги наших іноземних партнерів в українське військо надійшло близько 40 одиниць броньованих та санітарних автомобілів типу Hummer. «Наступного року будуть продовжені роботи з укомплектування підрозділів десантно-штурмових військ бронетранспортерами, не тільки «трійками», а й «четвірками» та найкращими іноземними зразками, вантажними та спеціальними автомобілями, командно-штабними машинами «Світязь», протитанковими ракетними комплексами, в тому числі і Javelin», – зазначив Глава держави.

Петро Порошенко також нагадав, що триває будівництво 19 гуртожитків поліпшеного типу у пунктах постійної дислокації бойових бригад ДШВ загальним обсягом 2,5 тисячі місць. «Це – частина проекту зі зведення 184 гуртожитків», – додав він.

Президент також зазначив, що усі десантні військові частини, у тому числі ті, які виконують завдання в зоні Операції об’єднаних сил, першими у Збройних Силах вже перейшли на нову систему харчування за каталогами і він сам мав можливість протестувати її.

«Щодня зараз триває інтенсивне нарощування рівня бойового потенціалу та рівня бойової підготовки десантно-штурмових, аеромобільних та парашутно-десантних підрозділів», – зазначив Президент.

Петро Порошенко зауважив, що щойно спостерігав за вмілими діями десантників у ході тактичного навчання, зокрема під час відпрацювання дій по захвату переправи та ведення бою десантно-штурмовим підрозділом з метою захоплення важливого рубежу. «Мені доповіли, що деякі елементи практичних дій, які сьогодні виконувалися учасниками навчання, відпрацьовувалися на практиці вперше за часів незалежної України. Я навмисно запросив із собою на ці навчання велику групу журналістів, і нехай весь український народ, наші друзі з-за кордону, та й наші вороги, дивляться, як змінилися, укріпилися Десантно-штурмові війська України», – зауважив Президент.

За його словами, результати навчання засвідчили готовність військ до виконання завдань оборони держави будь-якої складності. «Задоволений рівнем взаємодії, який продемонстрували усі учасники цих маневрів. Була і авіація Сухопутних військ, і Повітряні сили, Сили спеціальних операцій були задіяні у сьогоднішніх навчаннях і виконали свою роботу «на відмінно», – зауважив Президент.

Водночас Глава держави зауважив, що йому відомо про проблеми, які існують в питаннях комплектування Десантно-штурмових військ підготовленим особовим складом, а також те, що темпи переозброєння на новітні зразки озброєння не в повній мірі відповідають потребам.

«Хочу запевнити вас, що держава зробить все для того, щоб вирішити ці проблеми в найкоротший термін. Проведено короткі наради за участю Міністерства оборони, керівництва Генерального штабу, поставлені завдання про внесення відповідних пропозицій. Будуть дані необхідні вказівки українському Уряду, звернення до Парламенту. Але я наголошую – українська армія завжди буде мати повну підтримку Верховного Головнокомандувача», – підкреслив Президент.

Джерело

 

Президент вручив державні нагороди українським десантникам

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко нагородив українських десантників за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку. З нагоди Дня десантно-штурмових військ Глава держави відвідав загальновійськовий полігон ДШВ Збройних Сил на Житомирщині та вручив нагороди військовослужбовцям.

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено капітанів Олександра Лелюка та Олександра Хоменка, майора Олександра Табачного та лейтенанта Сергія Шагова.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено старших солдатів Дмитра Карпова, Дмитра Костенка, Олександра Макарова, Юрія Пашковського, Владислава Полтавця, Вадима Присяжнюка та лейтенанта Максима Сидорчука-Шмідта.

Медаллю «За військову службу Україні» нагороджено старшого солдата Дмитра Гуменного та молодшого сержанта Руслана Танцюру.

Медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено сержанта Владислава Проворова.

Глава держави вручив берети десантника кращим курсантам та взяв участь в урочистій церемонії складання клятви десантника.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №370/2018
Про відзначення державними нагородами України

Джерело

 

«Укрпошта» не буде скорочувати відділення, і проблем з доставкою пенсій не буде – Президент

 

Президент Петро Порошенко під час відвідання ПАТ «Укрпошта» на Житомирщині наголосив на необхідності напрацювання системного рішення, яке б унеможливило скорочення поштових відділень, та не створювало б проблеми з доставкою пенсій у сільській місцевості.

Глава держави зауважив, що останнім часом відбувається скорочення відділень «Укрпошти» особливо в сільській місцевості, що створює величезні проблеми місцевим мешканцям, в першу чергу людям похилого віку із доставкою пенсій тощо.

«Друга позиція, що є загроза скорочення листонош. І ми з цим абсолютно ніяк не можемо погодитись – ні зі скороченням відділень, ні зі скороченням листонош. І ми не можемо допустити, щоб вирішення цієї проблеми відбулося за рахунок простих людей: або переведення на неповну ставку листонош – нам треба захистити їх; або за рахунок підвищення тарифів зробити додаткове навантаження на пенсіонерів. Це теж неправильно, бо це все буде відбуватися за рахунок кишені простої людини», – наголосив Президент.

За словами Глави держави, для захисту людей він запропонував Уряду виділили 500 млн грн. з державного бюджету, щоб забезпечити «Укрпошті» компенсацію видатків на доставку пенсій. «І ці 500 млн підуть на те, щоб захистити пенсіонерів, не підвищувати тарифи на доставку пенсій. Не буде це робитися за рахунок коштів пенсіонера, простої людини. Пенсії треба збільшувати, а не забирати звідти додаткові кошти, і в той же час зберегти відділення», – зауважив Президент. За його словами, нині бюджетний комітет розглядає це урядове подання.

«Ці 500 мільйонів – це вирішує проблему на певний час. Цей час робиться для того, щоб ми знайшли спільними зусиллями системне рішення, яке би не потребувало подальшого втручання, але це системне рішення має відбуватися не за рахунок листонош… На сьогоднішній день ми робимо все можливе, щоб вас захистити, щоб не було скорочення, щоб відбулося, відповідно до рішень, підвищення заробітних плат і щоб ви виконували свою надзвичайно важливу роботу», – зауважив Глава держави.

Президент подякував листоношам, що вони в непростих умовах не просто доносять інформацію чи листи, але для багатьох є зв’язком із зовнішнім світом.

Президент підкреслив, що керівництво «Укрпошти» пообіцяло не скорочувати сільські відділення. «І кошти державного бюджету, ці 500 млн, дозволять нам зберегти ці відділення», – сказав він.

Водночас Глава держави зазначив, що у разі порушення цього рішення на місцях, люди мають звертатися до представників влади в районній і обласній державній адміністрації. «А ми це проконтролюємо – як ефективно використовуються кошти державного бюджету», – наголосив Глава держави.

Джерело

 

Президент в Житомирі ознайомився з роботою обласного реабілітаційного центру та з проектом «Дім ветерана»

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Житомирщину ознайомився з роботою «Обласного медичного центру вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради, а також ознайомився з проектом «Дім ветерана».

Глава держави оглянув умови оздоровлення та реабілітації українських воїнів, які пройшли фронт боротьби за незалежність нашої держави і протистояли російському агресору на сході України. Він подякував лікарям та медичному персоналу за увагу до наших героїв та привітав з 5-ю річницею Дня Гідності і Свободи та Днем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

«І, головна подяка – воїнам, які проходять реабілітацію у вашому центрі», – сказав Петро Порошенко.

Президент ознайомився з обладнанням реабілітаційних кімнат та медичних приміщень, які оснащені найсучаснішою технікою. Зокрема, оглянув спеціальні тренажерні зали для реабілітації важких ускладнень при травмах хребта та опорно-рухомого апарату.

Глава держави також ознайомився з проектом «Дім ветерана», що розміщено на території центру. Серед напрямків роботи проекту медико-психологічна реабілітація ветеранів АТО та ООС, дітей та членів родин загиблих воїнів.

Президент висловив тверду позицію, що для реалізації та поширення цього проекту, який враховує міжнародний досвід, потрібно об’єднати зусилля усіх, хто має досвід і фахово займається допомогою ветеранам. Він подякував міському голові Житомира Сергію Сухомлину, голові Житомирської обласної державної адміністрації Ігорю Гундичу та Віце-прем’єр-міністру України Геннадію Зубку за сприяння та допомогу у відновленні реабілітаційного центру та створення «Дому ветерана».

Говорячи про освітні програми для ветеранів, Президент запропонував ініціювати короткочасні, але достатні програми при українських вищих навчальних закладах, які б дозволили ветеранам здобути новий фах. При цьому він пообіцяв ініціювати відповідний процес на законодавчому рівні та запропонувати цю ідею Уряду.

«Ми вийдемо із ініціативами, щоб при кожному навчальному закладі ми зробили групи ветеранів, курси 6-8 місячні, куди ветерани змогли прийти і отримати знання та їх адаптували до сучасних вимог життя. Це стосується і економіки, і права, і бізнесу. Давайте спільно це робити», – сказав Президент про соціальну адаптацію ветеранів.

Джерело

Поділитися:
Share
Усі відео