Юліє Володимирівно, є купа ідей щодо наведення порядку в країні!

Alexey Petrov
Алексей Петров

Кремлівська зозуля Юля Владимировна отнерестилась новым воззванием!

«Я звертаюся з вимогою особисто до президента: саме ви повинні навести лад в управлінні державою та негайно увімкнути постачання українського природного газу компаніям, які мають забезпечувати людей теплом. Я попереджаю: якщо не буде включений газ упродовж декількох діб, наша команда поїде по тим містам і селам, де люди сьогодні без тепла, і ми приведемо їх до президента Порошенка в Київ…» ©

Так, Юля Владимировна, саме так! Цілком і повністю вас підтримую! И нет ничего страшного, что Вы совершенно не знаете рамок полномочий Президента Украины. Я тут недавно узнал, что Верховный Главнокомандующий не должен иметь никакого образования, так что претензий к вам касаемо газового вентиля нет никаких! Взагалішечкі.Та що там газ? Той клятий Порошенко учора заздалегідь не забезпечив водіїв зимовою гумою на їх автівках. Раджу вам зібрати усіх тих бідолашних камікадзе та відвезти до Києва. Ааааа, шьорт побьери, вони й так вже у столиці. Тоді ведіть усіх до будівлі ВР. Адресу Ви вже, напевне, забули, так що гугл мапс вам у допомогу! Вимагайте припинення снігопадів, ожеледиць тощо.

А ще я місяць тому на риболовлі влетів косічками у багнюку. Хробаків, мать їх, придбав, прикормку там… До речі, ви в курсі, як баригі на рибалках наживаюцця? Килограм той довбаной прикормки з висівками та ароматом хренпоймічого коштує як… ЛІТРА справжнього бензину. Купа грошей. А потрібно ж не один килограм. А гачки іпонські? А ліска?.. І все це було дарма. Риба падлюча не клювала. І не тільки у мене. Ви знаєте, скільки таких по усій країні? Мільярди українських рибалок постійно потерпають від бездіяльності того гацкого Порошенка. Йому, що, важко видати наказ рибі завжди клювати, особливо великим коропам, лящам та карасям від кілограма? Сидить там, спілкується з той Меркель, а в цей час не клює, б*дь, нічого! Пропоную зібратись під АП і п’ять діб грюкати по бруківці своїми вудилищами. Згадати той владі кожного… коооооожного хробака, котрий був придбаний, а риба на нього не клюнула.

І це ще не все. Чому «Динамо» та «Шахтар» досі не здобули кубок Ліги Чемпіонів? Чому досі Порошенко особисто не втрутився у цю справу?! Довго вболівальники будуть потерпати від злочинної влади? Це ж скільки було випито келихів пива та витрепано нервів? Хто відповідатиме за це? Га? Вимагаю від Порошенка негайно наказати цим клубам щороку здобувати той Кубок. Ні, щороку не вийде. Трофей один, а команди дві. Нехай тоді по черзі виграють.

А ціна на пиво, віскі, айфони, макбуки, Лексуси та Мозераті? А жіночі оргазми? А перфоратори по вихідним? А рулони скотча, де годину неможливо знайти край? Це що за б*дство коїться в країні? Скільки можна терпіти?

Юля Володимирівна, безкоштовний газ, то все фігня. Пообіцяйте, будь ласка, забезпечити стабільний кльов на рибалці, і у Порошенка не буде жодного шансу на виборах.

Поділитися:
Share

Share