Навіщо Кремлю вибори в мерзенній “новоросії”

Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Кремль чудово розуміє, що так звані вибори в мерзенній “новоросіі” не будуть ніким визнані, але все одно їх проводить.
Для чого?

Бо він готується ще й до українських виборів та сподівається, що “новиє укрАінскіє власті” визнають легітимізованих таким чином маріонеток “стороною переговорів”, що в подальшому дасть змогу включити їх до складу України на правах автономії.

Для підготовки до цього громадської думки всередині самої України, одночасно з антидержавною істерією, і були запущені тези про різні “компроміси” та “намнуженміри”. Путіну і не треба, щоби “рєспублікі” були визнані світом, достатньо буде однієї України, – і справу зроблено, омріяна Медведчуком “федералізація” (читай демонтаж) української держави розпочнеться.

А якщо не вдасться цього разу, окуповані території й надалі просто залишатимуться в заручниках на наступні п’ять років. Для цього у відповідь на ізоляцію та санкції в РФ була створена концепція “геополітичної самотності”.

Москва вміє чекати, там 23 роки чекали слушної нагоди для нападу та анексії Криму, а тепер відкрито демонструють претензії на відновлення СРСР.

Проти цієї стратегії і направлені дії Президента Порошенка з максимально швидкої інтеграції українських суспільно-державних зв’язків з європейськими, на відмову від будь-якої залежності від російських енергоносіїв, технологій та гуманітарного впливу, на створення стійкої міжнародної антипутінської коаліції тощо.

І завдяки в тому числі цій роботі, на відміну від убогого малоросійського “волєізьявлєнія” під дулами російських автоматів, ми маємо та будемо мати можливість вільного вибору.

Треба вміти це цінувати.

Поділитися:
Share
Усі відео