112 і NewsOne – вічний бан!

Alexey Petrov
Алексей Петров

Друзі, прошу УВАГИ та максимального РЕПОСТУ!


Сьогодні (20.09.2018 – ред.) на сайті Верховної Ради України громадська організація «Відсіч» зареєструвала петицію з вимогою до депутатів «Вжити всіх необхідних заходів в межах повноважень та в рамках чинного законодавства, щоб у найкоротший термін припинити ліцензійну діяльність телеканалів “112 Україна” та NewsOne» ©

Війна проти України йде на усіх фронтах, у тому числі і за спинами тих хлопців, хто саме зараз тримає мир, стоячи проти російських окупантів обличчям до обличчя. Тому ми, діючі військові, ветерани АТО, кожен, у кого жовто-блакитне серце, будемо давати окупантові відсіч усіма можливими законними способами. І так, крок за кроком, відповідаючи ударом на удар, Україна прийде до Перемоги, як над зовнішнім ворогом, так і над місцевими кремлівськими посіпаками.Учора вдень, вночі та сьогодні вранці ви, друзі, ставили вподобайки під зверненнями військових до перших осіб нашої держави «заткнути пельку телеканалам, які ллють бруд на українську армію, транслюючи на всю Україну проросійську риторику».

А тому я прошу кожного з вас знайти п’ять хвилин вашого часу та підписати цю петицію до депутатів Верховної Ради. І якщо вона набере 25 000 голосів, вони не зможуть її ПРОІГНОРУВАТИ та будуть змушені вирішувати це надважливе для безпеки України питання! Саме заради цього ми обирали їх!

Слава Україні! Слава нації!

P.S. «Россия, она как удав. Не будешь сопротивляться, она тебя задушит» ©

P.P.S. Треба:

  1. Зареєструватися на сайті ВР. (Кнопка реєстрація).
  2. Зайти в пошту і за лінком підтвердити реєстрацію.
  3. Підписати петицію.
  4. Зайти на пошту і за лінком підтвердити свій підпис.
  5. Все.


Юрій Бірюков
Юрий Бирюков

Вчерашний крик души Леши “Кота” Петрова по поводу информационной войны в тылу армии привел к появлению сотен постов в Фейсбуке от военных, добровольцев, ветеранов. Сегодня он привел к тому, что Відсіч подали на сайт ВР петицию.

Кому-то это кажется нелепым, кому-то это кажется неэффективным. Но есть такой момент, – если петиция соберет 25 000 голосов, Верховная Рада обязана будет отреагировать. Нет, не закрыть, конечно, сразу же, но начать поиск путей реализации обращения нас, граждан Украины.

Я проголосовал.

И призываю вас распространять эту информацию и голосовать.


Дмитро Вовнянко
Дмитро Вовнянко

Сказавши «раз», треба казати «два». Пару днів тому я опублікував пост з підтримкою ініціативи Льоші Петрова зі зверненням до Президента, Прем’єра та Голови ВР, аби було вжито законних заходів задля припинення діяльності каналів «112» і NewsOne, як таких, що у воюючій країні вустами їхніх інтерв’юйованих ширять антиукраїнську пропаганду, поразницькі настрої та брехню про збройні сили і учасників АТО.

Нині Громадська організація “Відсіч” зареєструвала на сайті Верховної ради відповідну петицію.

Я вкрай нечасто це роблю, але нині я прошу всіх моїх читачів підтримати цю петицію.

Інформаційна складова – важлива деталь тактики «війни на ефект», за принципом якої ведеться гібридна війна проти України. Зневажати інформаційною безпекою зараз, – це те саме, що зневажати шифруванням телеграфних передач у Першу Світову війну, Росію це тоді довело до низки поразок. Хоча здавалося б!..

Ми мусимо покласти край другому фронту в нашому тилу – інформаційному. Це – питання безпеки держави, без перебільшення.

Що треба зробити?

  1. Зареєструватися на сайті ВР. (Кнопка реєстрація).
  2. Зайти в пошту та за лінком підтвердити реєстрацію.
  3. Підписати петицію.
  4. Зайти на пошту та за лінком підтвердити свій підпис.
  5. Все.

 

Карикатура © Олексій Кустовський

Поділитися:
Share

Share