СБУ розпочато перевірку дій посадових осіб ПАТ “ДніпроАЗОТ”

Службою безпеки України розпочато перевірку дій посадових осіб ПАТ “ДніпроАЗОТ”, які призвели до створення дефіциту рідкого хлору – основного реагенту для безперебійного забезпечення населення питною водою. Це створило передумови до порушення нормального функціонування об’єктів життєзабезпечення населення та небезпеку для здоров’я людей.

З 15 червня 2018 адміністрацією ПАТ “ДніпроАЗОТ” в порушення договірних зобов’язань та без завчасного попередження призупинено виробництво та відвантаження рідкого хлору водопостачальним підприємствам України, що унеможливлює обеззараження питної води, створює загрозу виникнення масових отруєнь та поширення епідемій. Водночас Службою перевіряється обґрунтованість збільшення у декілька разів вартості реагенту на шляху від виробника до кінцевого споживача.

За результатами перевірки слідчими СБУ буде прийнято рішення щодо кваліфікації за Кримінальним кодексом України дій осіб, причетних до штучного створення передумов до виникнення надзвичайної ситуації.

Джерело

 

АТ “ДНІПРОАЗОТ” відновлює роботу хлорної групи цехів

20.07.2018 р. АТ “ДНІПРОАЗОТ” відновлює роботу хлорної групи цехів.

В даний час на підприємстві закінчені підготовчі роботи до включення виробництва. Найближчим часом очікується випуск першої продукції.

З питань поставок рідкого хлору, гіпохлориту натрію, каустичної соди, кислоти соляної просимо звертатися до відділу реалізації АТ «ДНІПРОАЗОТ» для укладення прямих договорів на поставку.

Наші реквізити:
телефони: (0569) 55-89-44, (0569) 55-86-10;
електронна пошта: trade@azot.com.ua, real@azot.com.ua, dog1@azot.com.ua.

Прес-служба АТ «ДНІПРОАЗОТ»

 

Автор