Президент попрощався з Левком Лук’яненком (фото, відео)

Це велика трагедія і велике горе, коли українська держава й український народ втрачає таких особистостей, як Левко Лук‘яненко. Він усім своїм життям продемонстрував незламність духу і патріотизм українського народу.Сьогодні, коли Україна відновлюється, ми усвідомлюємо своє історичне коріння. Зараз, коли українці і не лише українці в усьому світі вітаються «Слава Україні», їм відповідають: «Героям Слава». Слава таким героям, як Левко Лукьяненко. Прошу Господа, щоб він дарував йому Царство Небесне. Вічна пам'ять…Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 10. Juli 2018

 

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв учать у панахиді за українським дисидентом, політиком, Героєм України і автором Акту проголошення незалежності України Левком Лук’яненком.

Панахиду у Володимирському соборі відправив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

«Це велика трагедія і велике горе, коли Українська держава і український народ втрачають таких особистостей як Левко Григорович Лук’яненко, який усім своїм життям продемонстрував незламність духу і патріотизм українського народу», – сказав Петро Порошенко після церемонії прощання.

Президент загадав діяльність політика, коли «ще у шістдесяті роки минулого століття московські кати засудили його до смертної кари». «Але життя Левка Григоровича як раз яскраво демонструє, що усе в руках Божих. І Господь дарував йому довгі роки життя. Я вважаю зовсім невипадковим, що день народження Левка Григоровича, 24 серпня, співпав із Днем відродження української державності», – додав Президент.

«І зовсім не випадково, коли на примірнику (Акту проголошення незалежності України – ред.), який був у Левка Григоровича, Верховна Рада прийняла Декларацію про наш український суверенітет», – зазначив він.

Петро Порошенко підкреслив: «І сьогодні, коли держава відроджується, коли нація розуміє своє історичне коріння, коли українці в усьому світі один з одним вітаються: «Слава Україні!», і не лише українці вітаються так, відповідають на це: «Героям слава!».

«Слава таким Героям, як Левко Григорович Лук’яненко», – наголосив Президент.

«Я прошу Господа, щоб він дарував йому Царство небесне. Вічна пам’ять тобі, дорогий Левко Григорович», – зазначив Глава держави.

Глава держави з дружиною висловили співчуття рідним Левка Лук’яненка.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії