Безжалісно добити кремлівський міф про ВОВ

Джон Смит

Після Другої Світової війни московити використали її події для ліплення новой історічєской общності – совєтского народа. Тих же свинособак, але якщо прямо сказати, що ми вас всіх асимілюємо в т. зв. рускіх, то це буде занадто. Тому заходили через бекдор, типу в війні народи совка іспиталі такоє єдінєніє, що виник новий народ – совєтскій. Короче, звичайний імперський розвод.

Для цього процесу мокша використовувала події Другої Світової, як основу і епос. А після розвалу совка, ці події використовувала вже влада Росії для агітації в колишніх республіках за рускій мір, общєє прошлоє, общую історію, витірани, дєдиваєвале, народ-пабєдітєль і проча фігня.

І ось ця тема т.з. “Вєлікой Отєчественной Войни” – це єдине, на чому вони можуть будувати свою ідентичність і оце общєє. Все інше або розвінчане, або малозначуще. Октябрський переворот вже нікого не цікавить, лєталі в космос – це билая слава після успіхів Ілона Маска, Імперський період – то давно і не правда. Ось і все.
Міф про Велику Вітчизняну – це основа їх основ. Тому путін і використовує в перейменуванні військових частин цей, а не якийсь інший, період історії. Це єдине на чому вони тримаються, що вони можуть пхати всім як общую історію.

Перед Майданом Україна, що лише недавно здобула незалежність, тільки випрацьовувала власний погляд на свою історію – що совок розв’язав війну, українці стали його заручниками, втративши державність у двадцятих, і мусили бути його ресурсом у війні за його інтереси, а також вели свою боротьбу на три фронти – проти німців, росіян і поляків.

На цьому рашка використовувала своє побєдунство, чітко протиставляючи його правді, типу “Што ваше украінство? – Проект проігравших! Так ми в войне гітлера пабеділі, вместе ми Пабедітєлі, а в вашем взгляде – ви проігравшиє”.

Тому, власне, я вважаю, що цей елемент потрібно повністю нівелювати та вибивати цей камінь з під ніг нашого ворога.

Інший підхід – це якось продовжувати триматися за так звану “Велику Вітчизняну Війну”, намагатися якось інтегруватися в цю тему. Але всі ці намагання завжди залишаться потворним мутантом нашого і не нашого. Ми будемо намагатись вбудуватись в тему війни сталіна з гітлером на боці сталіна і завжди будемо приречені бути додатком до совкового народу.

Є лише один правильний погляд з точки зору українця:

  1. війна розв’язана совком,
  2. українці, що загибли, – це провина совка,
  3. ми втратили свою державність за 20 років до того та стали ресурсом сталіна, який нас не цінував,
  4. це не протирічить тому, що українці демонстрували героїзм, і без нас маньяк не переміг би. І в той же час: багато українців воювали на три фронти в рядах УПА.

Лише розуміння цієї правди убезпечить нас від дурної тяги примкнути до совка.

І щоб дати відповідь на всі ці назви українських міст в назвах військових частин ворога, треба безжалісно добивати його міф про Вєлікую Отечественную, з якого ворог черпає сили.

Треба запросити Віктора Суворова з Бристоля в Україну, дати йому нагороду від імені України, поставити пам’ятник за життя, назвати вулицю в його честь і запрошувати на всі канали, щоб переказував свій Криголам, День М, Остання Республіка та інші книги нашим громадянам.

Треба вибивати камені з фундаменту рускава міра, урівнювати СССР до Германії, сталіна до гітлера, комунізм до нацизма, а РККА до Вермахта. Тоді ці всі ідеологічні маркери не будуть працювати.

Автори