В Одесі правоохоронці вилучили велику кількість зброї та боєприпасів (фото)

В Одесі правоохоронці вилучили велику кількість зброї та боєприпасів (фото)Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури вилучили в Одесі велику кількість вогнепальної зброї та боєприпасів.

Правоохоронці напередодні святкових днів та пам’ятних для регіону дат, провели масштабну операцію із вилучення із обігу незаконної зброї та боєприпасів, в якій було задіяно майже дві сотні співробітників. Під час проведення дев’яти обшуків правоохоронці вилучили пістолет Макарова, два пістолети Вальтер, гвинтівка Мосіна, пістолет-кулемет, карабін «Зброяр зет-10», понад тисячу патронів різного калібру та заготовки для виготовлення кустарної вогнепальної зброї.

За оперативною інформацією спецслужби, вилучені засоби ураження могли бути використані для здійснення провокацій у місцях масового скупчення людей.Правоохоронці продовжують комплекс заходів із виявлення зброї та боєприпасів, зокрема ввезених на Одещину контрабандою та з району проведення антитерористичної операції.

У рамках відкритих кримінальних проваджень за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео