Про інструменти впливу РФ у світі

1. Сьогодні медійною ТОП-темою в США є тема ‪#‎DNCLeaks‬, тобто обговорення інформації, викладеній в приватній секретній переписці керівництва Демократичної Партії США.

Переписка стала надбанням публіки внаслідок взлому серверів партії і викладення переписки на сайті ВікіЛікс.

Багато фахівців аргументовано доводять, що до цього причетні спецслужби росії, а такі дії стали подарунком путіна трампу. Дослідженням ролі спецслужб в зломі поштових серверів демократів зайнялось ФБР.

2. Вчора Міжнародний Олімпійський Комітет так і не зміг відсторонити збірну росії від участі в Олімпіаді в Ріо. Багато західних ЗМІ, зокрема Шпігель, пишуть, що це стало наслідком значного корупційного впливу росії на рішення МОК.

3. По всій Європі – в парламентах Франції, в регіональних парламентах Італії, тепер в парламенті Бельгії зареєстровані і прийняті якісь акти/звернення щодо відміни санкцій проти росії.

… про фінансування росією цілого ряда право- і ліворадикальних партій і вплив на їхню політику я промовчу… занадто сумно це все.

Що звязує вищевикладені 3 факти?

Вищевикладені 3 факти свідчать про те, що росія володіє серйозними інструментами впливу на процеси по всьому світу, в сильних, демократичних країнах і інститутах, в країнах, де корупція – це злочин і сором, де національні інтереси – не пустий звук.

Однак росія знаходить інструменти і підкупом, завдяки спецслужбам намагається забезпечити реалізацію своїх інтересів.

…. і тільки в нас, в країні з якою росія веде війну, пряму збройну агресію, знаходяться ідіоти, які кричать “а то путін нападе”, так ніби він не напав, не вбив тисячі українців, не окупував Крим і Донбас. Ідіоти самі того не розуміючи, применшують, присипляють реальні ризики і виклики, які стоять перед Україною сьогодні.

Ці ж ідіоти свято вірять в тому, що оці всі йульки, кості грішини, краснови і інші є твердими патріотами України і вимагають тримати танки в боксах, здають деталі військових операцій, просто так… Ну не може ж путін впливати на процеси в Україні, ніким і нічим, окрім ліпєцької хвабрики…

Автори